پاسخ متفاوت ابراهیم رئیسی به درخواست‌ها برای احیای برجام

سیدمحمد صدر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره گفتگوهای خود با ابراهیم رئیسی درباره احیای برجام توضیح داد.

سیدمحمد صدر، عضو مجمع تشخیص و چهره شاخص اصلاح طلب با حضور در کافه خبر خبرآنلاین، در بخشی از گفت‌وگوی خود گفت که شخصا با رئیس دولت سیزدهم درباره برجام سخن گفته است.

وی با اشاره به پاسخ ابراهیم رئیسی در این درباره توضیح داد: من گفتم که اگر برجام و FATF حل نشود نمی توانید اقتصاد کشور را راه بیندازید و بالتبع مشکلات اقتصادی بیشتر می شود و فشار بیشتری به مردم می آید، از سویی بار آن به دوش شما میفتد که رئیس جمهور هستید. من حس می کنم ایشان نظرات من را قبول دارد و گفتند آن زمان که مذاکرات احیای برجام مطرح بود، اعلام کردم طوری مذاکره کنید تا نتیجه بخش باشد و مذاکره برای مذاکره نمی خواهیم. اما به هرحال در عمل اینطور نشده است.

محمد صدر: تندروها می خواستند بگویند حمله حماس کار ایران بوده /با آملی لاریجانی اختلاف نظر دارم /خاتمی هم تاثیرگذار است هم خیرخواه

پاسخ متفاوت ابراهیم رئیسی به درخواست‌ها برای احیای برجام

شایان ذکر است بعد از اتمام دوره ریاست جمهوری دولت ترامپ و روی کارآمدن دولت جو بایدن در آمریکا، شش دور مذاکرات احیای برجام بین ایران و قدرت‌های جهانی در دولت روحانی برگزار شد و پیشرفت‌های خوبی هم در مذاکرات حاصل شد اما ادامه مذاکرات و تصمیم نهایی موکول به دولت رئیسی شد. با این حال در این دولت با مطرح شدن مسائلی مانند در پیش بودن زمستان سخت در اروپا و … مذاکرات نهایی نشد و تاکنون نیز پاسخ دقیق و قانع کننده ای درباره عدم دستیابی به توافق احیای برجام به مردم ارائه نشده است.

۲۱۹۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1832452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =