ماجرای مرد حواس‌پرت که همسرش را جا گذاشت

مرد بدشانسی در تایلند، مرتکب اشتباهی شد که می‌توانست آخرین اشتباه زندگی‌اش باشد. او در سفر پس از توقف کوتاهی در شب برای رفتن سرویس بهداشتی، همسرش را جا گذاشت و بدون او به راه خود ادامه داد.

نادیا زکالوند: «بونتوم چیمون»، ۵۵ ساله، مرد حواس‌پرت تایلندی همسر خود را بین راه جا گذاشت و بدتر از همه بعد از طی حدود ۱۶۰ کیلومتر رانندگی متوجه نبود همسرش شد. زن بیچاره هم که سرگردان شده بود، مجبور شد در جاده کیلومترها راه را پیاده برود.

«چیمون» در دفاع از خودش گفت، فکر می‌کرده که همسرش روی صندلی عقب خودرو خوابیده است.

این اتفاق ساعات اولیه شب کریسمس سال ۲۰۲۲ در تایلند رخ داد و احتمالا «چیمون» هنوز در حال عذرخواهی از همسرش است.

ماجرای مرد حواس‌پرت که همسرش را جا گذاشت

این زن و شوهر، شب‌هنگام به زادگاه‌شان در استان «ماها سارکام» در حرکت بودند که حدود ۳ صبح، چیمون برای رفتن به سرویس بهداشتی، توقف کرد. «آمنوآ»، همسر او هم تصمیم گرفت از این فرصت استفاده کرده و به سرویس بهداشتی برود و وقتی برگشت، اثری از شوهرش ندید. بدتر اینکه آمنوآ تلفن و حتی پول هم با خود نداشت.

زن بیچاره چاره‌ای نداشت به غیر از اینکه حدود ۲۰ کیلومتر پیاده برود تا خود را به ایستگاه پلیس برساند. پلیس تصور کرد که همسر این زن، عمدا او را رها کرده است و آمنوآ مجبور شد آنها را متقاعد کند که آن دو رابطه خوبی با هم دارند و در واقع ۲۷ سال است که با یکدیگر زندگی می‌کنند و یک پسر ۲۶ ساله هم دارند.

بونتوم چیمون هم وقتی متوجه شد همسرش در خودرو نیست، مسیر رفته را بازگشت و با تماس پلیس، همسر خود را پیدا کرد. خوشبختانه آمنوآ همسر مهربانی است و برخورد بدی با همسرش نداشت.

منبع:

unilad

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1833244

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =