قتل راننده بی‌ام‌و در دور دور شبانه

خراسان نوشت: جوان ۲۵ ساله‌ای که در دور دور شبانه، جنایت وحشتناکی را رقم زده است روز گذشته در اولین جلسه بازپرسی چگونگی این حادثه مرگبار را تشریح کرد اما مدعی شد قصد کشتن راننده بی‌ام‌و را نداشت.

ماجرای این جنایت تکان دهنده از دقایق اولیه بامداد جمعه گذشته زمانی رقم خورد که دو خودروی پژو ۲۰۶ اس دی و بی ام و از کنار یکدیگر عبور کردند اما طولی نکشید که به دلیل نامعلومی کل کل‌های دور دور شبانه به توهین و الفاظ زشت رسید. در این میان ناگهان خودروی ۲۰۶ با سرعت وحشتناکی از بی‌ام‌و سبقت گرفت و در حالی که گویی زمان در بلوار خیام از سرعت خودروها عقب مانده بود توقفی در لاین وسط بلوار، حکایت از سرآغاز حادثه ای هولناک داشت. سرنشین جلوی ۲۰۶ که حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر از بی‌ام‌و فاصله گرفته بود، از خودرو پیاده شد اما دوباره داخل خودرو نشست و راننده به صورت دنده عقب پدال گاز را به طرزی دلهره آور فشرد که صدای لاستیک‌ها در هوا پیچید. در این هنگام راننده بی‌ام‌و که به همراه دوستش از خودرو پیاده شده بودند در وسط بلوار به طرف ۲۰۶ در حرکت بودند که سانحه وحشتناکی نفس‌ها را در سینه حبس کرد و راننده پژو ۲۰۶ عقب خودرو را محکم به راننده بی ام‌و کوبید به گونه‌ای که او را به روی سقف خودرو انداخت.

با وقوع این حادثه ترسناک راننده پژو ۲۰۶ دوباره پدال گاز را فشرد و در حالی از صحنه حادثه گریخت که راننده جوان بی ام و خون آلود بر کف آسفالت خیابان افتاده بود و به سختی نفس می‌کشید. دقایقی بعد با گزارش این حادثه تکان دهنده به نیروهای امدادی و پلیس ماموران اورژانس ۱۱۵ از راه رسیدند و پیکر نیمه جان راننده بی ام و را که «اردلان» نام داشت به مرکز درمانی انتقال دادند اما تلاش کادر درمانی برای نجات وی به نتیجه نرسید و این جوان به طرز ناباورانه‌ای جان سپرد. از سوی دیگر با توجه به اهمیت موضوع پرونده‌ای روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد گشوده شد و تحقیقات گسترده کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با دستورات محرمانه قاضی محمود عارفی راد برای دستگیری متهم به قتل فراری آغاز شد. هنوز مدت زیادی از این ماجرای تاسف بار نگذشته بود که حلقه‌های قانون بر دستان راننده فراری گره خورد و او در برابر میز عدالت ایستاد.

«رامین – ش» جوانی که در یک دور دور جنون آمیز به ارتکاب جنایت متهم شده است، روز گذشته وقتی مقابل قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد قرار گرفت، خیلی زود فهمید که دیگر انکارها و قصه‌های ساختگی معنایی ندارد و باید حقیقت این جنایت تکان دهنده را بازگو کند. او درباره آن شب ترسناک به قاضی عارفی راد گفت: آن شب برای دور دور کردن با خودروها به بلوار خیام رفته بودیم و یکی از دوستانم نیز داخل خودروی من نشسته بود که کل کل‌های جوانی با راننده بی ام‌و شروع شد اما متاسفانه او لب به توهین باز کرد به طوری که من از این کلمات به شدت عصبانی شدم و از او سبقت گرفتم. آن قدر خشم و غرور سراسر وجودم را فرا گرفته بود که نمی‌فهمیدم چه می‌کنم. وقتی دیدم او پشت سر من از خودرو پیاده شده و همچنان توهین‌های زشت را بر زبان می‌راند، دنده عقب به سوی او حرکت کردم که این سانحه تاسف‌بار رخ داد ولی من به هیچ وجه قصد کشتن او ( اردلان) را نداشتم. این متهم ۲۵ ساله ادامه داد فقط می‌خواستم او را بترسانم که این حادثه رخ داد .

به گزارش اختصاصی روزنامه خراسان و در پی اعترافات متهم به قتل، وی با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت. کنکاش‌های تخصصی با دستور ویژه مقام قضایی برای بررسی ابعاد دیگر ماجرای وحشتناک توسط سروان عظیمی مقدم(افسر پرونده) ادامه یافت.

قتل راننده بی‌ام‌و در دور دور شبانه

بیشتر بخوانید:

نقشه عجیب دختر ۱۵ساله برای اخاذی یک میلیاردتومانی از پدر/ برای اینکه بتوانم با پسر موردعلاقه‌ام به مسافرت بروم اعلام کردم آدم‌رباها مرا دزدیده اند

۴۷۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1840137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =