عکس| طعنه سنگین پدر رودریگو به لیونل مسی

ورزش سه نوشت: پدر رودریگو در واکنش به درگیری لیونل مسی با پسرش در جریان بازی برزیل-آرژانتین، به فوق ستاره آرژانتینی کنایه زد.

همچنان تنش لفظی و تا حدی فیزیکی لیونل مسی با رودریگو خبرساز است.

در جریان بازی پر حرف و حدیث برزیل-آرژانتین و پس از حمله پلیس به هواداران آرژانتینی لیونل مسی تیمش را بیرون کشید و آرژانتینی‌ها قصد شروع بازی را نداشتند ولی کمی بعد با آرام‌تر شدن فضا مسی و یارانش برگشتند.

پس از بازگشت آرژانتینی‌ها، رودریگو که از این شرایط عصبانی بود، خطاب به مسی گفت: «ترسوها.»

در پاسخ، مسی و دی‌پل به سمت رودریگو رفتند و مسی با گرفتن گردن رودریگو به او گفت که دهانت را ببند. او در ادامه گفت که ترسوییم؟ ما قهرمان جهانیم.

در پی این اتفاق رودریگو در روزهای اخیر با موج توهین‌های نژادپرستانه در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شده و این باعث شد تا دیروز واکنشی رسمی نشان دهد.

اریک گوئس، پدر رودریگو، نیز به این اتفاقات با انتشار دو تصویر از درگیری لیونل مسی با پسرش و نیز با اولیورا، بازیکن اروگوئه، نوشت: «این همان آدم مقدسی نبود که می‌گفتند با کسی به مشکل نمی‌خورد؟ واقعا هیچکس تعجب نکرده است؟»

1957957

لیونل مسی با پیراهن بارسا و پی اس جی به ندرت با بازیکنان حریف درگیر می‌شد و شاید صحنه‌ای جنجالی همراه با تنش فیزیکی از او را به‌خاطر نداشته باشیم اما در دو بازی اخیر آرژانتین او ابتدا با اولیویرا و سپس اوگارته از اروگوئه درگیری فیزیکی پیدا کرد و برابر برزیل هم با رودریگو به مشکل خورد.

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1840590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =