خط و نشان سخنگوی وزارت دفاع برای آمریکا: دستمان روی ماشه است/ اگر غلطی کنید فرمان آقا را پیاده می‌کنیم

ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت دفاع گفت: کشور در آستانه ورود به تولید هواپیمای جت آموزشی ۱۰۰درصد ایرانی بوده که این خوداتکایی دستاورد بزرگی در صنعت و قدرت هوایی برای کشور است.

سردار رضا طلایی‌نیک شنبه ۴ آذر در همایش بزرگ بسیجیان کبودراهنگ، اظهار کرد: امروز با تفکر بسیجی کشور ایران به قدرت‌های مختلفی از جمله قوه دریایی، پهپادی، پدافندی و تسلیحات گوناگون دسترسی پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه در هفته بسیج سومین رزم ناو صددرصد ایرانی ساخت وزارت دفاع نیروی دریایی ارتش به بهره برداری خواهد رسید، افزود: در بحث هواپیمای جت آموزشی کشور دارای وابستگی بود اما وزارت دفاع هفته گذشته نخستین جت آموزشی دو کابینه یاسین را به پرواز درآورد و در حال حاضر در آستانه ورود به تولید هواپیمای جت آموزشی ایرانی هستیم.

افشاگری اطلاعات سپاه درباره جنگ ترکیبی «آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه و اسرائیل» علیه ایران

مشاور رهبری: در حال عبور از یک گردنه خطرناک هستیم / دیدیم وقتی یک نفری در ایران به هر دلیلی از دنیا رفت، چه فتنه‌ای به راه انداختند

راهکار فرمانده کل ارتش برای پاسخ به یک مطالبه مهم رهبر انقلاب

طلایی‌نیک با اشاره به اینکه از این پس هر هفته و هر ماه چند دستاورد جدید با مشارکت وزارت دفاع، سپاه، ارتش و همکاران انتظامی رونمایی خواهد شد، ادامه داد: پیشرفته‌ترین سلاح‌های دفاعی توسط صنعتگران بسیجی کشور در دست تولید است و ۶۰ درصد قطعاتی که در صنعت پیشرفته دفاعی استفاده می‌کنیم، توسط بخش خصوصی کشور تأمین و تولید می‌شود و در این ارتباط ۱۰۰ دانشگاه با ما دارای قرارداد هستند و بیش از ۱۰ هزار شرکت بخش خصوصی با صنعت دفاعی قرارداد دارند که این امر از نقش مؤثری در رونق اقتصاد و اشتغال کشور برخوردار است.

سخنگوی وزارت دفاع با بیان اینکه بخشی از محصولات دفاعی ساخت ایران را صادر می‌کنیم، خاطرنشان کرد: نسبت به دو سال گذشته صادرات محصولات دفاعی کشور ایران سه برابر افزایش داشته است.

وی ادامه داد: در رابطه با صادرات محصولات دفاعی تولید شده به کشورهایی که علیه مردم و برای کشتار مردم تجهیزات خود را استفاده می‌کنند، ممنوعیت داریم ضمن اینکه بخشی از محصولات دفاعی تولید شده نیز برای حفظ برتری دفاعی کشور بوده و برای این موارد نیز مجوز صادرات نداریم و تنها برای بهره‌برداری کشور است.

وی همچنین جهادی بودن را از دیگر ویژگی‌های بسیجیان برشمرد و یادآور شد: امروز بسیج برای مردمی کردن اقتصاد پا به عرصه فعالیت گذاشته و حرکت بسیجی برای مردمی کردن اقتصاد در حال شکل گرفتن است.

سخنگوی وزارت دفاع در ادامه بیان کرد: آمریکا دروغگوی بزرگ و شریک جرم وحشی‌گری و جنایت‌های اسرائیل به شمار می‌رود و در حال گسترش جنگ است.

وی با بیان اینکه ایران ورود مستقیم در جنگ نداشته است، تأکید کرد: جنگ‌افروزی صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها ضرورت آمادگی دفاعی کشور را بالا می‌برد، دست ما روی ماشه است، اگر آمریکا غلطی کند فرمان آقا و فرمانده خود را در جای خود پیاده می‌کنیم.

طلایی‌نیک گفت: امروز ایران در جنگ شناختی بوده و دشمن با تمام توان و قوای خود توسط شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی به دنبال این است که محاسبات ذهنی و تفکرات جوانان کشور را تغییر دهد که برای جلوگیری از این نقشه شوم دشمنان بسیجیان کشور باید در جهاد تبیین میدان‌دار باشند.

خط و نشان سخنگوی وزارت دفاع برای آمریکا: دستمان روی ماشه است/ اگر غلطی کنید فرمان آقا را پیاده می‌کنیم

بسیج تمام نشدنی است

ایسنا نوشت،

سردار دریادار پاسدار، علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تجمع «بزرگ ۳۰ هزار نفری بسیجیان» سراسر استان و شهر اهواز گفت: بسیج گروهی بی ادعا و تمام نشدنی است و هر کاری را که بسیج و سپاه وارد شدند ، موفق شده است.

او افزود: اکنون دنیای غرب از امکانات مادی بیشتری برخوردار است، اما نمی‌تواند در جبهه حق کوچک ترین پیروزی بدست آورند، زیرا این وعده خداوند است که در تقابل حق و باطل، حق پیروز خواهد شد.

سردار فدوی با بیان اینکه باید مطمئن باشیم که خداوند حق را پیروز می کند، بیان کرد: دشمنان ۴۵ سال علیه انقلاب اسلامی با تمام توان اقدام کرده‌اند ولی پیروز نشده اند؛ قریب ۵۰ روز است که استکبار عالم علیه گروه کوچک ظلم می کند و در این راستا حتی به کودکان شیر خواره رحم نمی کند، اما به اهداف خود دست نیافت.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: آنها ذلیلانه از راه دور مناطق مسکونی را بمباران می کنند و کشتارشان را به بیش از ۱۴ هزار نفر رساندند.

وی یادآور شد که ۹۲ کشور دنیا علیه اسراییل تظاهرات کردند و همچنان نیز ادامه دارد؛ در حقیقت نزدیک به ۱۰۰ کشور دنیا ظالم بودن اسراییل و مظلوم بودن فلسطین را فریاد زدند.

سردار فدوی افزود: تصویری مقتدرانه که اسراییل در تلاش بود از خود بسازد، با یک حمله بر باد رفت و شکستی مفتضحانه به وجود آورد که به خاطر استقامت، صبر و مقاومت فلسطینیان محقق شد و باعث شد که جبهه حق مظلومان عالم قوت جانی پیدا کند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به کمک های زیرکانه مقاومت در یمن، سوریه، عراق و لبنان در کمک به مبارزان فلسطینی، گفت: بسیج در «ام القرای» جهان اسلام یعنی ایران این استقامت را آغاز کرد و بر توانمندی های خود افزود تا در نهایت تفکر انقلاب اسلامی را در همه جای دنیا گسترش داد.

وی از بسیجیان خواست که هر چقدر انقلاب اسلامی نیاز داشته باشد پای کار رفت و در این جهت نیز باور قطعی داشت که خداوند آن کار را به سرانجام می رساند زیرا همین باورها ۴۵ سال انقلاب اسلامی را جلو برده و پایدار کرده است؛ همچنین باید کار و کوشش کرد تا بتوان زودتر به اهداف خود رسید.

سردار فدوی در خصوص ظهور امام زمان (عج) گفت: حضرت حجت نمی آید مگر اینکه همه مردم دنیا خواهان آمدنش باشند؛ این قدم را انقلاب اسلامی برداشته و همه مردم دنیا حلاوت و شیرینی آن را خواهد چشید.

سردار فدوی اضافه کرد: یکی از این پیش زمینه ها برای ظهور حضرت مهدی (عج) معرفت به امام حسین (ع) است و باید به مردم دنیا شناخته شود؛ می بینیم که اکنون مردم از همه جای دنیا به سمت حرم امام سوم می روند.

۲۱۹۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1840982

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =