بازداشت مردی که دختر ۱۳ ماهه‌اش را دزدیده بود

مهر نوشت: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت مردی که اقدام به ربودن دختر ۱۳ ماهه خودش کرده بود، خبر داد.

سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: چند روز پیش یک زن جوان با حالتی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت که چند ماهی است از همسرش جدا شده و دادگاه نیز به دلیل اینکه او دارای مشکلات روحی و روانی بوده، حضانت دختر ۱۳ ماهه‌شان را به او داده است. اما همسر سابق این زن ناگهان دختر ۱۳ ماهه‌شان را از خانه دزدیده و متواری شده است.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شده و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم متوجه شدند که متهم با نقشه قبلی مرتکب جرم شده و چند روزی است که به محل کار خود نیز مراجعه نکرده است. کارآگاهان در مرحله بعدی با استفاده از اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند که متهم پس از ربودن دختر ۱۳ ماهه‌اش راهی ورامین شده و در خانه‌ای سکونت دارد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه با همین سرنخ متهم در یک قدمی بازداشت قرار گرفت، گفت: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات، اقدام به هماهنگی با مقام قضائی کرده و مجوزهای لازم برای انجام عملیات را دریافت کردند. در ادامه نیز بی‌درنگ راهی ورامین شده و متهم را در عملیاتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

ولیپور گودرزی ادامه داد: همچنین دختر ۱۳ ماهه نیز در آن خانه حضور داشت که مأموران این نوزاد را به مادرش تحویل دادند.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: متهم پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفت و در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود با همکاری برادرش اعتراف کرد. در همین راستا برادر این فرد نیز بازداشت شد. در ادامه نیز برای هر دو متهم دستگیر شده، پرونده‌ای تشکیل شد و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند.

۴۷۴۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1842401

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =