انتخابات خانه مطبوعات قزوین آذرماه امسال برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از برگزاری انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات قزوین در آذر ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حسین براتی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از برگزاری انتخابات مجمع عمومی خانه مطبوعات استان قزوین در آذر ماه امسال خبرداد و اظهارکرد: با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته انتخابات خانه مطبوعات استان قزوین به صورت الکترونیک از ساعت۱۰ صبح تا ۱۲ظهر روز ۲۸آذر ماه برگزار می‌شود.

او افزود: با برگزاری انتخابات خانه مطبوعات، اعضای هیات مدیره و بازرسان این نهاد برای مدت سه سال انتخاب می شوند.

براتی گفت: اداره ارشاد استان حامی و پشتیبان خبرنگاران استان است و امیدواریم با راه اندازی خانه مطبوعات، شاهد انجام اقدامات و تصمیمات ارزشمندی در امور مربوط به آموزش تخصصی خبرنگاران همچنین ساماندهی و رفاه بیشتر جامعه رسانه ای استان قزوین باشیم.

این مسئول ادامه داد: خانه مطبوعات استان قزوین باید فعال شود تا در حوزه فعالیت رسانه ها و بهبود شرایط خبرنگاران بتوان درست و قانونمند تسهیل گری کرد.

او خاطرنشان کرد: مطبوعات و رسانه ها به عنوان یکی از موثرترین عوامل رشد فرهنگ عمومی کشور، نقشی اساسی در جهت تحقق اهداف انقلاب و نظام و همچنین اشاعه ارزش های انقلابی و تنویر افکار عمومی دارند و انعکاس دهنده رویدادها و مشکلات در راستای رفع کمبودها و نواقص هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین اظهارکرد: قطعا اعلام نظرات، پیشنهادات و انتقادات اصحاب رسانه در جهت پویایی و بهتر شدن شرایط فرهنگی، هنری و رسانه ای استان کمک کننده و تسریع دهنده است.

این دوره، پنجمین دوره انتخابات خانه مطبوعات است و هم‌اکنون ۱۴۷نفر از اصحاب رسانه استان در آن عضویت دارند.

در انتخابات خانه مطبوعات کاندیداها در بخش مدیران مسئول، خبرنگاران، نمایندگان روزنامه‌های سراسری، خبرگزاری‌ها و بازرس‌ها شرکت می‌کنند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1842571

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =