علی لاریجانی و حسن روحانی ائتلاف می‌کنند؟

نامه نیوز نوشت: فعال سیاسی نزدیک به علی لاریجانی پیش بینی کرد: با وضعیت کنونی ائتلافی بین آقای لاریجانی و آقای روحانی انجام نمی شود.

آرایش سیاسی انتخابات مجلس هنوز مشخص نیست. برخی معتقدند از هم اکنون نتیجه رقابت سیاسی پیش رو مشخص است اما برخی دیگر چنین باوری ندارند و منتظر رقم خوردن یک نتیجه غافلگیرکننده هستند.

عزت الله یوسفیان ملا، درباره قابل پیش بینی بودن نتیجه انتخابات مجلس گفت: هیچ پیش بینی از الان نمی توان داشت. تا زمانی که ترکیب تأییدصلاحیت شدگان اعلام نشود، آرایش صحنه انتخابات مشخص نخواهد شد. هر کس نیز امروز صحبتی کند حدس و گمانی بیش نیست.

داوری: احمدی‌نژاد موضع ضداسراییلی نمی‌گیرد چون خود را آلترناتیو جمهوری اسلامی می‌داند / او به پشتوانه ثروت محصولی رئیس‌جمهور شد

عطریانفر: نظارت استصوابی پدرِ انتخابات را درآورده / ایمانی: دلیل مشارکت پایین که رد صلاحیت ۱۰ یا ۲۰ نفر نیست

وی افزود: از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و مواضع شورای نگهبان تعبیر بر این است که انتخاباتی آرام، مناسب و خوبی در پیش است بنابراین پیش بینی نمی شود که یک اتفاق عجیب و غریبی بیفتد. هر زمان ترکیب نامزدهای حاضر در صحنه مشخص شود عرصه رقابت داغ می شود.

این فعال سیاسی درباره ائتلاف جریان علی لاریجانی با جریان حسن روحانی یادآور شد: چنین ائتلافی بعید است، البته باز هم مولفه تعیین کننده همان شرایط رد و تأیید صلاحیت است. با این وجود معتقدم خیلی بعید است که آقای لاریجانی و آقای روحانی ائتلافی داشته باشند چون چنین شرایطی وجود ندارد.

یوسفیان افزود: شاید به لحاظ آقای لاریجانی و آقای روحانی یک فرد را تأیید یا حمایت کنند اما این حالت عام و کلان پیدا نخواهد کرد چون زمینه و شرایط برای ائتلاف اصلا آماده نیست؛ مگر آنکه در زمان اعلام تأیید صلاحیت ها یک اتفاقاتی بیفتد که همه راغب شوند و به میدان بیایند ولی به هیچ وجه با وضعیت کنونی ائتلافی بین آقای لاریجانی و آقای روحانی انجام نمی شود.

۲۱۹۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1842658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =