شیر و خرس در مقابل این سگ کم می‌آورند!/ عکس

ویدئوی سگ غول‌پیکر به نام یوگی در تیک‌تاک سر و صدای زیادی بپا کرده‌است و حتی بخی از کاربران این سگ را با حیواناتی مانند خرس و شیر مقایسه کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این ویدئو از زمان انتشار در تاریخ ۱۷ نوامبر تا به امروز، بیش از ۱۶ میلیون بار در تیک تاک دیده شده‌است و بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی با یوگی آشنا شده‌اند.

لورا مورفی ۳۳ ساله صاحب یوگی به نیوزویک گفت: "همه همیشه برای گرفتن عکس از یوگی به صف می‌ایستند، برخی نیز با عصبانیت از ما می‌پرسند که آیا ما یک خرس و یا یک شیر را به عنوان همراه قدم زدن انتخاب کرده‌ایم یا خیر."

مورفی و همسرش برایدن، یوگی را در ۱۰ هفتگی به عنوان حیوان خانگی انتخاب کردند. این توله با دو هواپیمای مختلف از رومانی در اروپای شرقی به بوستون، ماساچوست منتقل شد. آن‌ها یک سگ نگهبان می‌خواستند.

شیر و خرس در مقابل این سگ کم می‌آورند!/ عکس

مورفی به نیوزویک گفت: "یوگی در ۱۰ هفتگی ۱۴ کیلوگرمد وزن داشت و در ۳.۵ ماهگی ۲۲ کیلوگرم بود. در ۱۰ ماهگی او تقریباً ۶۳ کیلوگرم وزن داشت و از برخی از سگ‌های کاملاً رشد یافته در منطقه که می‌شناخت، مانند سگ گریت دین نیز بزرگتر شده بود."

این گونه از سگ‌ها می‌توانند تا 30 اینچ رشد کند و تا 170 پوند وزن داشته باشد. طول عمر آن‌ها بین 10 تا 12 سال است. در مقایسه، لابرادورهای نر، که معمولا به عنوان سگ های "بزرگ" شناخته می شوند، بین 22.5 تا 24.5 اینچ رشد می کنند.

منبع: نیوزویک

227227

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1842794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =