پیام کنایه آمیز سردار سلیمانی به اسرائیلی ها /به زودی منتظر فروپاشی باشید

ایسنا نوشت: رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، تلاش رژیم جعلی اسرائیل برای کوچ دادن یهودیان از سراسر دنیا به فلسطین برای تشکیل یک ملت جعلی را بی اساس دانست و گفت: اسرائیل هیچ یک از مولفه‌های یک ملت را نداشته و محکوم به شکست است.

سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسبج مستضعفین کشور صبح پنجشنبه ۹ آذر در اولین اجلاسیه زنان اهل سنت کشور در شهرستان بندرترکمن ضمن محکوم کردن جنایات رژیم جعلی اسرائیل در غزه، اظهار کرد: امروز چشم دنیا به غزه دوخته شده و از وحشی گری‌های اسرائیل و حامیان آن ها بیزاری می جوید.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران مفهوم مقاومت و پایداری را به دنیا عرضه کرد، افزود: ملت بزرگ ایران بر اساس راهبردهای رهبر کبیر انقلاب و با ایثار و مقاومت رزمندگان غیور ایران اولین پیروزی ارزشمند خود را در بهمن ۵۷ کسب کرد.

هشدار صریح فرمانده کل سپاه به آمریکا

روایت مشاور نظامی رهبر انقلاب از تهدیدات هسته‌ای اسرائیل، تولید فوری واکسن در ایران و ...

رئیس سازمان بسبج مستضعفین کشور وجود ۷ هزار شهید زن و ۹۲۰ شهید اهل سنت را نشان از سهم بزرگ زنان در پیروزی انقلاب اسلامی دانست و افزود: اقتدار امروز غزه مدیون گذشت و ایثار زنان است زیرا وقتی رژیم جعلی اسرائیل کودکان را به خاک و خون می‌کشد بیشترین فشار به زنان غزه وارد می‌شود.

سلیمانی با اشاره به اینکه با توجه به تحولات غرب آسیا باید به زودی منتظر فروپاشی رژیم منحوس اسرائیل باشیم، گفت: امروز فرهنگ ایثار و شهادت در اقصی نقاط جهان و حتی کشورهای غربی در حال گسترش است.

وی ملت ایران را ابرقدرت بزرگ فرهنگی در جهان برشمرد و افزود: علی رغم تلاش همه غول‌های رسانه ای و دستگاه های دروغ پراکنی آنها افکار عمومی جهان جنایات اسرائیل را محکوم کرده و این امر نشان از تلاش انسان رسانه ها و بیداری ملت ها دارد.

رئیس بسیج مستضعفین کشور با اشاره به وجود ۲ هزار و ۲۰ دانشگاه در سطح کشور گفت: کشور ایران بعد از پیروزی در سال ۵۷ به شدت در حال رشد و پیشرفت بوده و یکی از کشورهای پیشرو به لحاظ توسعه انسانی است.

سلیمانی با بیان اینکه نیمی از دانشجویان دانشگاه‌ها را بانوان تشکیل می دهند، گفت: زنان ایرانی امروز بهترین الگو برای زنان جهان هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، تلاش رژیم جعلی اسرائیل برای کوچ دادن یهودیان از سراسر دنیا به فلسطین برای تشکیل یک ملت جعلی را بی اساس دانست و گفت: اسرائیل هیچ یک از مولفه‌های یک ملت را نداشته و محکوم به شکست است.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1842886

برچسب‌ها