احمدی نژاد، محصول ثروت صادق محصولی است /روایتی از شکرآب شدن رابطه بین آنها

مشاور سابق احمدی نژاد می گوید: در سال ۸۲ احمدی‌نژاد به پشتوانه ثروت محصولی توانست به ریاست جمهوری برسد.

عبدالرضا داوری، مشاور سابق محمود احمدی نژاد در بخشی از گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین، در خصوص حضور صادق محصولی در پشت پرده رقابت‌های انتخاباتی و روابطش با احمدی نژاد می گوید: بعد از دهه ۹۰ رابطه احمدی‌نژاد و محصولی قطع شد. نکته قابل توجه این است که احمدی‌نژاد محصول، صادق محصولی است و نه بالعکس چراکه محصولی در زمان دانشجویی هر دو فرد در دانشگاه علم و صنعت، سطح سیاسی بسیار بالاتر از احمدی‌نژاد داشت کما اینکه محصولی فرمانده سپاه منطقه ۵ کشور در شمال غرب بوده و بعد هم که در زمان استانداری احمدی‌نژاد به مباحث نفتی ورود پیدا می‌کند که میلیاردر می‌شود تا جایی که سال ۸۲ احمدی‌نژاد به پشتوانه ثروت محصولی توانست به ریاست جمهوری برسد.

افشاگری درباره معاملات نفتی احمدی نژاد و محصولی /دلارها را با چمدان به ایران آوردند /احمدی نژاد گفت در لیست میرحسین هستم یا نه!

داوری: احمدی‌نژاد موضع ضداسراییلی نمی‌گیرد چون خود را آلترناتیو جمهوری اسلامی می‌داند / او به پشتوانه ثروت محصولی رئیس‌جمهور شد

پس‌لرزه‌های افشاگری‌ علیه صادق محصولی/ جبهه پایداری: شکایت می‌کنیم/ داوری: با اسناد، پشت صحنه جبهه پایداری را آشکار می‌کنم

وی ادامه داد: البته بعد از سال ۹۰ میان احمدی‌نژاد و محصولی شکرآب شد. لذا به نظر می‌رسد رابطه خاصی ندارند غیر از اینکه پدر محصولی فوت شد واحمدی‌نژاد در ختم پدر او شرکت کرد اما بنده هیچ‌وقت ندیدم که از سال ۹۰ به ویژه سال ۹۲ جلسه خاصی داشته باشند.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1843230

برچسب‌ها