خطیب نماز جمعه تهران: حل المسائل کشور تفکر بسیج است و با آن می‌توان به همه آرزوها و مقاصد رسید

ایرنا نوشت: خطیب نماز جمعه تهران گفت: بسیج برای تحقق ایران قوی در عرصه فعالیت های علمی خوش درخشیده است و به دور از منت و غرور خود را خادم افراد جامعه میداند. 

نمازجمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام‌ محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در مصلای امام خمینی (ره) برگزار و درب‌های مصلای امام خمینی (ره)، امروز جمعه ۱۰ آذر، طبق روال از ساعت ۱۰:۳۰ صبح به روی نمازگزاران گشوده شد و برنامه‌های آیین عبادی - سیاسی نمازجمعه پایتخت، از ساعت ۱۱ آغاز شده است.

علی اکبری در خطبه های نماز جمعه بیان کرد: روز چهارشنبه رهبر حکیم و عالیقدر در دیدار با بسیجیان سرافزار یک دوره جامع تحلیل، راهبردی تاریخی سیاسی مبتنی بر حکمت و معرفت و بصیرت را ارائه فرمودند. بسیجی تراز خود امام (ره) بود و مکتب بسیجی همان مکتب امام و مکتب امام همان مکتب ناب محمدی است.

وی درادامه بیان کرد: فرصت را مغتنم می شمارم به همه بسیجیان تبریک می‌گویم و از حضور حلقات صالحین تشکر میکنم که به نماز جمعه امروز طراوت بخشیده اند. منطق بسیج بر دو رکن استوار است رکن اول عبارت است از تهدید زدایی حداکثری و توان مقابله با انواع و اقسام تهدید ها در اوج خود و رکن دوم حداکثر سازی ظرفیت و امکان برای تولید فرصت پیشرفت وزندگی بهتر است. بسیج بر همین منطق در تاریخ انقلاب اسلامی سیر کرده است و با مجاهدت مومنانه و خالصانه از یک سو دربرابر دشمن و از سوی دیگر در روابط درونی جامعه اسلامی مانند امداد و نجات در سیل و کرونا حضور داشته است.

بسیج به دور از منت و غرور خود را خادم مردم می‌داند

خطیب نماز جمعه تهران عنوان کرد: بسیج برای تحقق ایران قوی در عرصه فعالیت های علمی خوش درخشیده است و به دور از منت و غرور خود را خادم افراد جامعه میداند.

دولت سیزدهم بی منت و بدون ابتلا به حاشیه ها و با روحیه بسیجی به مردم خدمت می‌کند

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم مرام بسیجی دارد، خاطر نشان کرد: در ماجرای افتتاح و بهره برداری متروی پرند و تکمیل بخش مسکن در این استان شاهد رفتار بسیحی و تلاش جهادی از سوی دولتمردان بودیم که به خدمت رسانی به مردم سرعت دادند و این نشات گرفته از روحیه بسیجی است که صمیمی و بی ادعا و بی منت و بدون ابتلا به حاشیه ها به مردم خدمت میکنند و امیدواریم با قوت همین مسیر را ادامه دهند. حل المسائل کشور تفکر بسیج است و با تفکر بسیج می توان به همه آرزوها و مقاصد برسیم.

حجت السلام علی اکبری گفت: وحدت و هماهنگی جبهه مقاومت و حضور هماهنگ شبکه مقاومت از یمن قهرمان تا حزب الله سلحشور تا حشد الشعبی قهرمان عراق و قهرمانان سوریه و ایران اسلامی که مثل کوه پشت سر جریان مقاومت یک پارچه ایستادند و بیداری جهانی و سازماندهی ازادی خواهان جهان بی سابقه است و همه را به شگفتی وا داشته است. 

۲۱۹۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1843269

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =