تسهیلات تا 30 میلیون تومانی ویپاد، آنلاین، بدون ضامن و وثیقه

فراگیری مالی، به‌معنی امکان دسترسی آسان تمامی افراد جامعه به خدمات مالی است. ویپاد با هدف قرار دادن این امر، اقدام به ارائه تسهیلاتی کرده که در این محتوا به شرح آن می پردازیم.

ویپاد با هدف توسعه فراگیری مالی، ارائه تسهیلات آنلاین و بدون ضامن و وثیقه را از سال 1400 آغاز کرده و تاکنون، بیش از 7000 میلیارد تومان تسهیلات، به هم‌وطنان در تمامی نقاط ایران اعطا کرده است.

تسهیلات برآیند ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد

  • بدون نیاز به ضامن و وثیقه: تسهیلات برآیند بدون نیاز به ارائه هرگونه ضامن، وثیقه، چک و سفته و تنها بر اساس نتیجه اعتبارسنجی (بررسی رفتار مالی در شبکه بانکی کشور و رفتار مالی 3 ماه اخیر شما در ویپاد) اعطا می‌شود.
  • کاملا آنلاین: تسهیلات برآیند را به صورت کاملا آنلاین و در کمتر از 3 دقیقه دریافت می‌کنید.
  • مبالغ 10 تا 30 میلیون تومان: تسهیلات برآیند در مبالغ 10، 15، 20، 25 و 30 میلیون تومان ارائه می‌شود.
  • بازپرداخت 6 و 12 ماهه: تسهیلات برآیند با پرداخت 6 و 12 ماهه در اختیار مشتریان ویپاد قرار می‌گیرد.
  • براساس امتیاز باشگاه مشتریان: شما بر اساس موجودی روزانه حساب ویپاد خود، در باشگاه مشتریان ویپاد سکه کسب می‌کنید و پس از جمع‌آوری سکه‌های کافی، می‌توانید درخواست تسهیلات برآیند را ثبت کنید. تعداد سکه‌های لازم برای دریافت مبالغ مختلف تسهیلات، در صفحه "تسهیلات برآیند" در وبسایت ویپاد قابل مشاهده است.
  • در قالب اعتبار خرید: پس از دریافت تسهیلات برآیند، می‌توانید از مبالغ آن برای خرید از تمامی فروشگاه‌های آنلاین و حضوری سراسر کشور استفاده کنید.

نحوه استفاده و بازپرداخت تسهیلات برآیند

فرصت استفاده از تسهیلات برآیند 30 روز است. این تسهیلات در قالب اعتبار خرید اعطا می‌شود و می‌توانید از آن برای خرید از تمامی فروشگاه‌های کشور استفاده کنید. مدت‌زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز 6 و 12 ماهه است.

نحوه دریافت تسهیلات برآیند

  1. دانلود و نصب ویپاد: پس از دانلود و نصب اپلیکیشن ویپاد از وبسایت، گوگل‌پلی، بازار، سیب‌اپ، یا مایکت، با آن افتتاح حساب کنید.
  2. دریافت سکه باشگاه مشتریان: با افزایش موجودی و کارکرد روزانه حساب، در باشگاه مشتریان سکه کسب کنید.
  3. دریافت «تسهیلات برآیند»: پس از کسب تعداد سکه‌های لازم در باشگاه مشتریان ویپاد، می‌توانید با مراجعه به صفحه «تسهیلات»، درخواست «تسهیلات برآیند» را ثبت کنید و بعد از اعتبارسنجی، براساس نتیجه آن، این تسهیلات را دریافت کنید.
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1843554

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =