تل‌آویو و چندین منطقه اشغالی دیگر موشک‌باران شد

مهر نوشت: گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) در پاسخ به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در حق فلسطینیان، تل‌آویو و برخی مناطق دیگر را موشک‌باران کرد.

به نقل از المیادین، گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که در پاسخ به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در حق غیرنظامیان فلسطینی تل‌آویو را موشک‌باران کرده است.

همچنین گردان‌های قسام از حمله موشکی به عسقلان خبر داد و اعلام کرد که با استفاده از سامانه موشک‌های کوتاه برد «رجوم» نظامیان و جنگ‌افزارهای دشمن را در مناطق اشغالی «زکیم» و «کیسوویم» و همچنین در شرق دیرالبلح هدف قرار داده است.

علاوه بر این گردان‌های قسام اعلام کرد که در بازه زمانی شب گذشته تا صبح امروز مبارزان قسام موفق شده‌اند یک تانک ارتش رژیم صهیونیستی را با بمب «شواظ» هدف قرار داده و این جنگ‌افزار را از داخل منفجر و منهدم کنند.

علاوه بر این قسام تصریح کرد که مبارزان این گردان‌ها موفق شده‌اند برجک یک تانک صهیونیستی را با راکت یاسین ۱۰۵ و یک خانه در منطقه شیخ رضوان، که نظامیان دشمن در آن حضور داشتند را با راکت «تی بی جی» هدف قراردهند.

از سوی دیگر گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی) از حمله موشکی به شهرک‌های صهیونیستی اشدود، اشکول، سدیروت و رعیم خبر داد.

گردان‌های شهید ابوعلی مصطفی نیز بیان کرد که مبارزان این گردان‌ها توانسته‌اند تجمع نظامیان دشمن و شهرک‌های صهیونیستی را با خمپاره‌های سنگین و موشک هدف قرار دهند.

بر اثر حملات موشکی مقاومت به مناطق مختلف اراضی اشغالی، آژیر هشدار در برخی نقاط از جمله «رحوفوت» در جنوب تل‌آویو و اشدود به صدا درآمد.

310310

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1843800

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =