بروجن میزبان اجلاسیه سراسری دبیران استانی شبکه ملی پیشگیری از آسیب های اجتماعی جوانان کشور

دبیر شبکه ملی پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفت: اولین اجلاسیه سراسری دبیران استانی شبکه ملی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت پیشگیری از اعتیاد به میزبانی استان چهارمحال وبختیاری دربروجن برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،سعید قوامی بیان کرد: شبکه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت پیشگیری از اعتیاد یکی از ۱۴ شبکه تخصصی تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد جوانان معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان است که با هدف شناسایی مسائل و مشکلات موجود در این حوزه تخصصی، هم افزایی و تعامل تشکل‌ها در موضوعات مربوط به فعالیت‌های شبکه و ارتقای ظرفیت‌های کمی و کیفی تشکل‌ها وسمن‌های جوانان این حوزه ایجاد شده است.

وی ادامه داد: از هر استان یک نماینده که طی فرآیند برگزاری انتخابات در سال گذشته به‌عنوان دبیر استانی انتخاب شده اند در این اجلاس شرکت خواهد کرد و پس از اجلاس فرآیند شبکه‌سازی در استان‌ها قوت و سرعت بیشتری خواهد گرفت.

سعید قوامی دبیر موسسه شمیم آرامش ستاک گفت: این اجلاس طی روزهای ۱۵و۱۶ آذرماه جاری با حضور مسئولان ،اساتید صاحبنظران کشوری و دبیران استانی سراسر کشور در بروجن برگزار خواهد شد.

گفتنی است اداره کل ورزش وجوانان استان چهارمحال و بختیاری و موسسه شمیم آرامش ستاک در سال ۱۴۰۱ به عنوان دبیرخانه ملی این شبکه معرفی شد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1844334

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =