عکس| خبر خوب برای پرسپولیسی ها، ستاره برگشت

ورزش سه نوشت: در شرایطی که همه هواداران پرسپولیس با مصدومیت دانیال اسماعیلی‌فر نگران شرایط او شدند اما حالا خبر می‌رسد او لحظاتی بعد به تمرین ادامه داده است.

دانیال اسماعیلی فر در لحظات نخست تمرین آخر پرسپولیس قبل از بازی با الدحیل در زمان گرم کردن مصدوم شد که در نوع خود اتفاق عجیبی بود.

این اتفاق مقابل دوربین‌های خبرنگاران و عکاسان رخ داد و با انتشار تصاویر در سایت‌های خبری و فضای مجازی نگرانی‌ها درباره این بازیکن پرسپولیس در بازی فردا شب بالا گرفت.

بعد از آن گمانه زنی‌ها درباره تغییرات ترکیب و اینکه چه کسی جای دانیال در دفاع راست پرسپولیس بازی خواهد کرد آغاز شد اما حالا گفته می‌شود این مدافع مازندرانی سرخ‌ها لحظاتی بعد به تمرین برگشته و به کارش ادامه داده است.

دانیال اسماعیلی‌فر در بازی با النصر کیفیت بالایی از خود ارائه داد و چنانچه مشکلی برای بازی با الدحیل نداشته باشد می‌تواند جناح راست تیمش را راه بیاندازد و در فاز حمله مهره موثری برای تیم خود باشد.

چنانچه دانیال مصدوم می‌شد با حضور حنانوف و علی نعمتی در جناحین کار پرسپولیس برای حمله از کناره‌ها سخت‌تر می‌شد چرا که نعمتی و حنانوف هیچ کدام مدافعان رونده‌ای نیستند و سانترها ارسال‌های دانیال را ندارند.

1962434

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1844669

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =