نحوه انجام تعهدات گروه بهمن رضایت بخش است

«بهمن دیزل» یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن، با سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران قراردادی امضا کرد که طی آن 85 دستگاه فورس 6 تن خوابدار، تحویل این سازمان خواهد شد. این شرکت روز دوازده آذر، بیست دستگاه از خودروهای این قرارداد را تحویل داده است.

رضا محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، در حاشیه، تحویل بیست دستگاه کامیون فورس از تولیدات بهمن دیزل به سازمان پسماند شهرداری تهران، عنوان کرد: شهرداری تهران در نوسازی و مکانیزاسیون ناوگان پسماند شهر تهران، به ظرفیت تولیدات داخلی توجه ویژه دارد.

مدیرعامل پسماند شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که ظرفیت و توانایی خودروسازان بخش خصوصی در تامین نیاز خدمات شهری را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: بهمن به خوبی به تعهدات خود در مرحله اول تعهدات، عمل کرد و حتی زودتر از زمان قرارداد، کامیون‌ها را تحویل داده است.

وی در خصوص جزئیات این قرارداد گفت: این قرارداد به منظور تامین 85 دستگاه کامیون پشتیبان خدمات منعقد شد. در گام اول بیست دستگاه کامیون تحویل سازمان شد و مابقی طی بازه زمانی چهار ماهه‌ای با کاربری به ناوگان ملحق خواهد شد. محمدی افزود: طی ماه‌های آینده ناوگان خدمات شهری به طرز محسوسی نوسازی می‌شود.

رضا محمدی بر ضرورت ورود مجموعه‌های دانش بنیان و مهندسی به داخلی‌سازی تجهیزات مورد نیاز شهرداری تاکید کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک مجموعه‌های تحقیق و توسعه، به تولید خودروهای خدمات شهری تراز در دنیا دست پیدا کنیم.

وی در همین رابطه ادامه داد: شهری به وسعت 130 میلیون کیلومتر مربع را نمی‌توان با کارگر اداره کرد. ما باید بتوانیم تجهیزات روز دنیا در ارائه خدمات شهری را به روز رسانی کنیم.

نحوه انجام تعهدات گروه بهمن رضایت بخش است

حسین خضری: تیم مهندسی بهمن دیزل آماده رفع نیازهای شهری است

حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل در حاشیه مراسم امضا قرارداد 85 دستگاه کامیون فورس 6 تن خوابدار با سازمان مدیریت پسماند، گفت‌: تمام تلاش ما این است که به حسن نیت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران پاسخی مناسب دهیم. مجموعه بهمن دیزل و تیم‌های تحقیق و توسعه این شرکت می‌تواند پاسخگویی نیازهای شهر تهران باشد.

وی در همین رابطه افزود: بهمن دیزل تجربه خوبی در ساخت و پشتیبانی از خودروهای خدمات شهری دارد؛ درواقع این شرکت نماینده شرکت بوشونگ سوئیس است. شرکت بوشونگ سوئیس از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های تولید کننده تجهیزات خدمات شهری، فرودگاهی، راهداری در دنیا است که با بهمن دیزل تجربه همکاری دارد.

مدیرعامل بهمن دیزل در پایان یادآور شد: کامیون‌های فورس دارای سه سال یا 250 هزار کیلومتر گارانتی هستند و خرسندیم که این محصولات در حوزه خدمات شهری و برای خدمات رسانی به شهروندان به کار گرفته می‌شود.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1844957

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =