بمب تزئینی ۱۰۰ ساله، واقعی از آب درآمد/ عکس

یک زوج مسن، وقتی فهمیدند، بمب تزیینی ۱۰۰ ساله باغ‌شان، تزیینی نبوده و واقعی است، شوکه شدند.

نادیا زکالوند: زن و شوهر مسنی اهل پمبروکشر، شهرستانی در ولز،‌ در باغ خانه‌شان یک موشک تزیینی داشتند که قدمت آن به اواخر قرن ۱۹‌ام برمی‌گشت. این زن و شوهر از وقتی که خانه و باغ‌شان را خریدند، این موشک در باغ بوده است و آنها نمی‌دانستند این بمب قابل انفجارست.

چند وقت پیش، پلیس به محل زندگی این زوج رفت و به آنها گفت که شنیده‌اند در باغ‌شان بمبی دارند و وقتی زن و شوهر فهمیدند، به‌دلیل این موشک تزیینی، یک واحد خنثی‌سازی بمب هم به درب منزل‌شان آمده است و حتی تمام همسایه‌هایی که در خیابان آنها منزل داشتند خانه‌هایشان را تخلیه کرده بودند بسیار شگفت‌زده شدند.

بمب تزئینی ۱۰۰ ساله، واقعی از آب درآمد/ عکس

این زوج مسن اصرار داشتند که این موشک، حداقل ۱۰۰ سال است که در این باغ است و هیچ خطری ندارد و برای اثبات حرف‌شان، از خانه بیرون نرفتند. اما پس از بررسی ماموران خنثی‌سازی بمب، این موشک ۲۹ کیلوگرمی قابل انفجار بوده است و آن را از باغ به معدنی غیرقابل استفاده برده و زیر ۵ تن ماسه دفن و منفجر کردند.

این موشک تاریخچه طولانی دارد. زمانی نیروی دریایی سلطنتی در خلیج «سنت برایدز»، تمرین‌های نظامی خود را انجام می‌داده است و صاحبخانه قبلی خانه این زوج مسن، آن را در تپه‌های شنی ساحل پیدا کرده و با خود به باغ آورده و آن را برای تزیین باغ نگه داشته بود. او حتی بمب را به رنگ قرمز درآورده بود.

این زوج مسن، از اینکه این بمب به‌ظاهر تزیینی را از دست داده بودند، ناراحت بودند و حس می‌کردند دوست قدیمی‌شان را از دست داده‌اند.

منبع:

ladbible

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1845121

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =