آقای نبویان! سری به اینستاگرام عراقچی می زدید و عکس او در نطنز را می دید که اینجور رسوا دروغ ننویسید /بخدا زشت است با لباس پیغمبر دروغ می گویید!

محمد مهاجری، فعال اصولگرا با انتقاد از ادعای کذب نماینده عضو جبهه پایداری درباره عباس عراقچی، نوشت: آقای نبویان که ملبس به لباس روحانیت است بدلیل کینه‌ای که از برجام و تیم مذاکره هسته‌ای دارد بارها تهمت و افترا زده و دروغ گفته است.به عنوان برادر بزرگتر به او می‌گویم به خدا زشت است آدم لباس پیغمبر را بپوشد و برای رسیدن به هدفش دروغ بگوید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا، با اشاره به رونمایی از کتاب محمود نبویان، نماینده تندرو عضو جبهه پایداری درباره مذاکرات هسته ای، نوشت:

آقای محمود نبویان نماینده پایداریچی مجلس کتابی نوشته و در آن ادعا کرده که عراقچی هیچوقت سانتریفیوژ را ندیده است!

آقای نبویان که ملبس به لباس روحانیت است بدلیل کینه‌ای که از برجام و تیم مذاکره هسته‌ای دارد بارها تهمت و افترا زده و دروغ گفته ، ازجمله در باره موضوع اخیر.

با اطلاع می‌گویم پرویز فتاح، اعضای جبهه پایداری را در ستاد اجرایی به قدرت رسانده/این کاریعنی افزایش ثروت و قدرت یک تشکل قارونی

آقای قالیباف! با خودتان خلوت کنید و به کارهای بدتان بیندیشید /خدا به داد ملت برسد اگر بخواهید با یک خیزش، دیگر به مجلس بروید!

خب او که ۶جلد کتاب نوشته تا به برجام حمله کند لااقل سری به اینستاگرام عباس عراقچی می‌زد تا عکس او را در سایت نطنز ببیند و اینجور رسوا دروغ ننویسد. شاید هم واقعیت را می دانسته و باز هم دروغ گفته است.

به عنوان برادر بزرگتر به او می‌گویم به خدا زشت است آدم لباس پیغمبر را بپوشد و برای رسیدن به هدفش دروغ بگوید.

پ.ن: در مورد کتاب نوشتن امثال او هم لطیفه جذابی وجود دارد. فردی ادعا می کرد چندجلدکتاب در باره اسب نوشته است. وقتی از کتابش رونمایی شد دیدند از صفحه اول تا آخر نوشته است:پیتکو پیتکو (صدای راه رفتن اسب) . وقتی تعجب حاضران را دید گفت همه راه رفتنهای یک اسب را از اول تا پایان عمرش مستند سازی کرده ام!

ایام دروغگویی و کینه توزی مستدام

آقای نبویان! سری به اینستاگرام عراقچی می زدید و عکس او در نطنز را می دید که اینجور رسوا دروغ ننویسید /بخدا زشت است با لباس پیغمبر دروغ می گویید!

27218

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1845148

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =