۲ نفر
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۳
بررسی قیمت پله پیما

قیمت پله پیما بر اساس نوع طراحی، موتور گردان، اتصالات به کار رفته و متریال اولیه و سطح اتصالات برآورد می شود.

شاید در ابتدا قیمت پله پیما گران به نظر برسد اما وقتی از کیفیت این محصول اطمینان حاصل کنید قطعاً خرید هوشمندانه تری خواهید داشت.

قیمت پله پیما در سال جدید

قیمت پله پیما خانگی نیز بر اساس نوع صندلی و ریلی که برای آن اجرا شده است، ارزیابی می شود. مکانیزم حرکتی گیربکس برای این دستگاه به شکلی طراحی شده است که مشکلاتی اعم از خطر سقوط را به حداقل می رساند. وجود حسگرهای مخصوص این دستگاه سبب می شود تا سرعت گیری با دقت بیشتری صورت بگیرد و همینطور مشکلی در توقف وجود نداشته باشد. در صورتی که قصد شما، خرید پله پیما با تجهیزات پیشرفته است، می بایست مبلغ بیشتری در نظر بگیرید. در واقع این نکته را باید بدانید که بسیاری از پله پیماهایی که تعرفه بالاتری دارند می توانند بهترین نتایج را به همراه داشته باشند.

پله پیماها شامل یک صندلی و همینطور موتورهای گردانی هستند که به ریل های مخصوص متصل شده اند. دستگاه در سبک های جدید به شکلی طراحی شده است تا برای افراد سنگین وزن نیز مناسب باشد. نوع موتوری که برای این دستگاه در نظر گرفته شده از نظر کیفیت بهبود یافته و تجهیزات جدیدی برای آن اجرا شده است که بر روی قیمت دستگاه تاثیر می گذارد.

خرید پله رو می بایست بر اساس نوع ساختمانی که قرار است در آن اجرا شود، صورت بگیرد. مثلاً در خرید این محصول می بایست متراژ ساختمان ارزیابی شود. هرچه متراژ ساختمان بیشتر باشد، پله پیماها نیز می بایست در متراژ گسترده تری اجرا شوند. در واقع بزرگتر بودن فضای ساختمان سبب می شود تا نیاز به کابل های بیشتر و همینطور قطعات متنوع تری باشد.

پله پیما در سبک های مختلف

طول راه پله ها در هر ساختمان به نسبت ساختمان دیگر متفاوت است. به هر حال طول راه پله سبب می شود تا پله پیما ها در سبک های متنوعی عرضه شوند. ریل و قطعات جدیدی به مجموعه اضافه شده است که کمک می کند تا بتوانید از این محصول در راه پله های کوچک نیز استفاده کنید. البته به طور کلی این سیستم در راه پله های کوچک مشکلات زیادی ایجاد می کنند. جدیدترین سبک پله رو برای راه پله های بزرگ و طویل طراحی شده است. هرچه راه پله ها بزرگتر باشند نوع موتور گردان و سیستم ریلی که برای آن وجود دارد، تغییر می کند. قیمت پله رو ها نیز بر اساس همین اندازه ها تغییر می کند.

نوع راه پله نیز از دیگر مواردی است که باید ارزیابی شود. راه پله ها معمولاً یا صاف طراحی می شوند و یا به صورت مارپیچ هستند. در صورتی که وضعیت راه پله صاف باشد، قطعات و اتصالات کمتری نیاز است و این موضوع سبب می شود تا قیمت پله پیما کمتر شود. در ساختمان هایی که دارای راه پله های پر پیچ و خم هستند معمولاً می بایست سطح مشخصی از اتصالات استاندارد رعایت شود. هزینه نصب پله پیما برای چنین فضایی بیشتر خواهد بود. در سبک های جدید پله رو سعی شده تا اتصالات پیوسته استفاده شود تا موقعیت قرار گیری صندلی مخصوص مشکلی ایجاد نکند.

بررسی قیمت پله پیما

پله پیما با متریال استاندارد

اگر فکر می کنید قیمت پله پیما گران است باید در ابتدا سطح کیفیت متریال آن را بررسی کنید. گاه متریال به کار رفته معمولی بوده و این موضوع سبب کاهش دوام پله پیماها می شوند. پله پیما هایی که دارای صندلی هستند معمولاً باید با دقیقترین استاندارد طراحی شوند. یک سری از محصولات از پیش طراحی شده و در مجموعه وجود دارد. البته از متریال استاندارد برای این محصول استفاده شده است و قیمت مناسبی دارد. در صورتی که وضعیت ساختمان شما به شکلی است که نیاز به اجرای پله پیما به صورت سفارشی دارید بهتر است خودتان را برای مبالغ بالاتر آماده کنید. در پله پیماهای سفارشی از گیربکس های مخصوص استفاده می شود. سیستم اضطراری نیز به شکلی طراحی شده است تا در صورت بروز هر اتفاقی سریعاً پیگیری های لازم صورت بگیرد. حتی نوع رنگی که برای این پله ها اجرا می شود بر روی کیفیت تاثیرگذار است.

انواع پله پیما بر اساس نوع کاربرد

از آنجایی که استعلام قیمت پله پیما برای همه افراد دشوار است. دسته بندی از این محصولات در نظر گرفته شد تا افراد در ابتدا بدانند که دقیقاً چه مدلی مدنظر دارند. قیمت پله پیما هایی که دارای صندلی مخصوص هستند و به نوعی اقتصادی به نظر می رسند تا 40 میلیون ارزیابی شده است. در صورتی که به دنبال معتبرترین برند بازار باشید می بایست پله پیماهایی که بدون صندلی هستند اما کفی مخصوص به خود دارند را تهیه کنید. تعرفه این محصول نیز به 50 میلیون تومان می رسد.

سری جدیدی از پله پیماهای اقتصادی برای شما در نظر گرفته شده است که به شکل «خود نصب شونده» هستند. این محصولات تعرفه کمتر از 20 میلیون تومان خواهند داشت. اینکه فکر کنید قیمت ارزان این محصول نشان از کیفیت ضعیف آن است در اشتباه هستید. به طور کلی این محصول بر اساس ساختاری که دارد قیمت گذاری شده است و متریال به کار برده شده در آن نیز متنوع است. سبک های دیگری از پله پیما با عنوان نفربر مستقیم وجود دارد که معمولاً از محصولات گران قیمت مجموعه محسوب می شوند و البته که از نظر کیفیت تضمین شده هستند.

در نهایت قیمت پله پیما نفر بر چرخان پرسیده شده است که معمولاً بالای 100 میلیون تومان خواهد بود. البته این سبک از پله پیما بر اساس ساختاری که دارد درجه بندی شده است و تعرفه های آنها نیز متنوع هستند. در بهترین شرایط شما می توانید با کارشناسان مجموعه آسارامش ارتباط بگیرید تا جدیدترین لیست قیمت پله رو را در اختیارتان قرار دهند. سعی شده برای همه محصولات قیمت منصفانه و ضمانت پس از فروش در نظر گرفته شود. این مجموعه دارای تیم مخصوص نصب هستند. نصب نیز در کمترین زمان صورت می گیرد و بهترین نتایج را به همراه دارد. پله پیماها برای کسانی که مشکل تردد از پله ها دارند بهترین گزینه محسوب می شود.

بررسی قیمت پله پیما

چرا قیمت پله پیما متفاوت است؟

پله پیما ها مدل های مختلف، نوعی طراحی این پله رو بر اساس موقعیت مکانی ساختمان است. پله رو برای راه پله استفاده می شوند. برای اجرای این تجهیزات قطعاً باید استاندارد اتصالات به طور دقیق رعایت شوند. سیستم محرک الکتریکی که می بایست برای این مدل دستگاه اجرا شود به نسبت مدل های ساده متفاوت است. حسگرها و همینطور سیستم های اضطراری نیز می بایست دقیق و اصولی اجرا شوند. در صورتی که پله پیما خارجی مدنظر شما باشد سیستم ترمز اضطراری و همینطور سنسورهای ایمنی برای آن اجرا می شود. همینطور کمربند مخصوص و سنسور قطع کن نیز وجود دارد. کسانی که به دنبال پله رو سبک های ایتالیایی هستند، می بایست هزینه بیشتری در نظر بگیرند.

در مجموعه آسارامش سعی شده از بهترین سیستم های اجرایی برای پله رو استفاده شود. پله های بالا به پایین یا پایین به بالا ساختار متفاوتی نسبت به پله برقی و یا بالابر داشته و همه این موارد بر روی قیمت تاثیر می گذارند. شما می توانید به راحتی مشاوره های لازم در این راستا را دریافت کنید و سپس اقدام به سفارش کنید. از یاد نبرید که این محصولات بر اساس ساختاری که دارند درجه بندی می شوند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1845421

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =