تاکنون ۱۱۲ درخواست جواز تاسیس شهرک غیردولتی در کل کشور  صادر شده است

۱۱۲ درخواست جواز تاسیس شهرک غیردولتی در کل کشور توسط سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران صادر گردید واز این تعداد تاکنون ۶۴ شهرک خصوصی موفق به اخذ پروانه به بهره برداری شدند که در حال ارائه خدمات به سرمایه گذاران هستند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، فتحعلی محمدزاده گفتد :برنامه‌های شهرک‌سازی در استان سمنان هدفمند باشد و ضمن عمل به تعهدات گذشته در این مقوله و به توسعه اراضی صنعتی‌ توجه و منابع مالی به صورت متوازن هزینه شود.

وی افزود تدوین سند راهبردی تامین آب صنعت شهرک‌ها و نواحی صنعتی شرکت‌های استانی سازمان صنایع کوچک و نواحی صنعتی ایران توسط هر استان در دستور کار است و در این سند میزان تامین آب از طروق مختلف برای صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی مشخص و برنامه‌ریزی بر مبنای آن انجام می‌شود.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت مصرف یک لیتر آب در شهرک‌های صنعتی کشور برای ۵۸ نفر شغل ایجاد می‌کند که بیانگر ارزش افزوده مصرف آب در بخش صنعت است و در برنامه هفتم به پساب به عنوان یک منبع آبی پایدار پرداخته شده است.

محمدزاده ادامه داد سیاست‌ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایرانی، بازچرخانی آب‌های‌ صنعتی‌ و پساب در شهرک‌های صنعتی تحت پوشش است براین اساس در توسعه و طراحی شهرک‌های صنعتی جدید احداث شبکه توزیع پساب تصفیه‌ شده برای واحدهای صنعتی مستعد در نظر گرفته شود.

وی در پایان گفت : ۲۱۵ لیتر بر ثانیه آب تخصیصی برای شهرک‌های صنعتی استان سمنان هر چه سریع‌تر برای واحدهای صنعتی تامین شود تا بخشی از کسری آب صنایع برطرف گردد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1845945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =