واکنش وزیر کشور به انتقادات از مهندسی انتخابات

ایرنا نوشت: وزیر کشور گفت: مهندسی انتخابات کلیدواژه دشمن برای کمرنگ کردن مشارکت سیاسی مردم است.

احمد وحیدی، وزیر کشور در جریان سفر استانی رییس جمهور به استان البرز با بیان اینکه دشمن نمی‌خواهد مشارکت مردم در انتخابات پیش رو پررنگ باشد، گفت: مهندسی انتخابات کلیدواژه دشمن برای کمرنگ کردن مشارکت سیاسی مردم است.

انتخابات در نگاه امام راحل /مردم آزادند و احتیاج به قیم ندارند /اگر در یک مجلس اختلاف نباشد این مجلس ناقص است/خودتان آدم صحیح را تشخیص دهید

صوفی: محصولی بگوید چطور مولتی میلیاردر شده؟ /انتخابات ۱۴۰۲ را خدا به خیر کند /دولت رئیسی پیرو افکار مصباح یزدی است

وحیدی روز جمعه در دیدار با طلاب و روحانیان استان البرز در جریان دومین سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت به استان البرز افزود: انتخابات یکی از میدان ها و جبهه های مهم پیش روی ماست که باید در آن تلاش کنیم تا حضور مردم پای صندوق‌های رای پررنگ باشد.

وزیر کشور تاکید کرد: امروز وظیفه مهم ما تلاش برای پررنگ کردن مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای است، چیزی که دشمن در جهت عکس آن تلاش جدی می‌کند.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به محل امید و ‌نقطه اتکای ملت های آزادایخواه جهان تبدیل شده است،گفت: اجازه معطلی و کم گذاشتن نداریم و باید در همه عرصه ها از جمله جهاد علمی، اقتصادی و تبیین و جهاد سیاسی که مولفه آن تلاش برای مشارکت پررنگ در انتخابات است را با جدیت دنبال کنیم.

وحیدی، القای ناکارآمدی دولت و نظام را از دیگر دسیسه های دشمنان دانست و گفت: دولت با همه توان در خدمت مردم است، همین امروز رییس جمهور بلافاصله پس از بازگشت از مسکو در سفر استانی در جمع مردم البرز حضور یافته و شبانه روز برای حل مسایل کشور و مردم تلاش می کند، کجا چنین رییس جمهوری سراغ داشته اید؟

وزیر کشور گفت: رییس جمهور به طور جدی به دنبال پیاده سازی و اجرای سیاست های رهبر معظم انقلاب در کشور است که برای پیشبرد امور کشور و حل مسایل بسیار راهگشا و کلیدی هستند.

وحیدی در بخش دیگری از سخنان خود به عملیات طوفان الاقصی اشاره کرد و افزود: حضور سراسیمه مقامات آمریکایی در تل آویو نشان از نگرانی عمیق آنها از تحولات در منطقه دارد.

وی ادامه داد: در همین ۲ ماه اخیر علاوه بر رییس جمهور شاهد حضور چهار باره وزیر دفاع و رییس سیا و مشاور امنیت ملی و معاون رییس جمهور آنریکا در تل آویو بوده ایم، آنها بسیار نگران هستند و نگرانی شان تنها به خاطر غزه نیست بلکه آنها نگران اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران در منطقه و معادلات بین المللی هستند.

وحیدی با اشاره به الگوگیری نهضت های مقاومت اسلامی منطقه از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی،خاطرنشان کرد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران و پیروزی های راهبردی که جبهه مقاومت اسلامی علیه جنایتکاران و مستکبران جهانی به دست آمده همگی تحت تاثیر هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری بوده است.

رییس جمهور و هیات دولت در راستای دور دوم سفرهای استانی امروز جمعه مهمان مردم استان البرز هستند.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1845985

برچسب‌ها