کنایه عباس عبدی به نماینده تندرو مجلس: با ۷۵۰ دنبال‌کننده به خودت اجازه داده ای از طرف مردم ایران حرف بزنی؟!

اعتمادآنلاین نوشت: عباس عبدی به توهین های یک نماینده تندرو مجلس پاسخ داد و به کنایه نوشت: از ۳ سال پیش آمده توییتر ۷۵۰ دنبال کننده دارد .

عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به حمله محمود احمدی بیغش، نماینده شازند نوشت: یک نماینده مجلس استصوابی از توییت من درباره فساد چای ناراحت شده و بجای استدلال حرف‌های توهین آمیز و نامربوط زده است.

افشاگری تکان‌دهنده نماینده اصولگرا از ۳۰ مورد دستکاری مصوبه کمیسیون عفاف و حجاب / نوروزی: پای این حرفم می‌ایستم / نوری قزلجه: چه کسی چنین جراتی دارد؟

افشاگری درباره معاملات نفتی احمدی نژاد و محصولی /دلارها را با چمدان به ایران آوردند /احمدی نژاد گفت در لیست میرحسین هستم یا نه!

توییترش را دیدم. مثلا نماینده مردم است و از ۳ سال پیش آمده توییتر ۷۵۰ دنبال کننده دارد بعد بخودش اجازه داده که از طرف مردم ایران حرف بزند. وضع ما همین است.

گفتنی است که عباس عبدی، تحلیلگر مسائل سیاسی روز گذشته در خصوص فساد چای دبش در شبکه اجتماعی ایکس نوشته بود که ‌اکنون اعلام شده که علت استعفا و برکناری وزیر جهاد کشاورزی و قائم مقام او فساد در واردات نهاده‌های دامی بوده. چرا همان زمان که استعفایش را اعلام کردند یک کلمه در این باره نگفتند؟ این نوع شفافیت و مبارزه با فساد، مختص اصولگرایان است.

۲۷۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1847041

برچسب‌ها