۲ نفر
۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۴
برندهای نامرغوب برای ایمپلنت دندان

یکی از نگرانی‌های کسانی که ایمپلنت دندانی را جایگزین دندان‌های از دست رفته خود کرده‌اند این است که از چه برندی استفاده کنند تا دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. برندهای معروف و معتبر بسیار زیادی را در کلینیک دندانپزشکی و مطب‌های دندانپزشکی مشاهده می‌کنید که با استفاده از آنها می‌توان خیال خود را بابت اجرای ایمپلنت دندان راحت کرد.

انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی برای ایمپلنت دندان یک امر ضروری به شمار می رود. ایمپلنت‌های آمریکایی، سوئیسی و آلمانی معتبرترین برندهایی هستند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. ایمپلنت‌های چینی و برخی ایمپلنت‌های کره‌ای جزء ایمپلنت‌هایی هستند که هرگز نباید بدون تحقیق از آنها استفاده کرده باشید. برخی از ایمپلنت‌های کره‌ای نیز کیفیت و دوام کافی برای استفاده طولانی مدت را ندارند.

توصیه‌های مهم برای انتخاب ایمپلنت

بزرگ‌ترین توصیه‌ای که در زمینه انتخاب ایمپلنت دندان می‌توانیم به شما بکنیم این است که هرگز بدون مشورت دندان‌پزشک، برندهای غیراستاندارد و یا حتی استاندارد را انتخاب نکنید. قبل از هر کاری با دندانپزشک‌های معتبر که اجرای ایمپلنت دندان را انجام می‌دهند، مشورت کنید و سپس با توجه به مشاوره‌هایی که از آنها دریافت می‌کنید بهترین نوع ایمپلنت را انتخاب کنید. برای این کار می‌توانید از دکتر شهاب محمدی یکی از معتبرترین دندانپزشکان و معتمد افراد معروف در ایران استفاده کنید. دکتر شهاب محمدی در کلینیک دندانپزشکی غرب تهران فعالیت می‌کند.

در کنار توصیه‌های دندانپزشک سعی کنید نظرات مراجعانی که قبلاً از برندهای مختلف ایمپلنت استفاده کرده‌اند را بپرسید یا از طریق سایت‌های معتبر دندانپزشکی نظرات آنها را مورد بررسی قرار دهید. تحقیقات آنلاین در جمع آوری اطلاعات درباره انواع ایمپلنت دندان می‌تواند به شما کمک کند تا گزینه مناسبی را برای اجرای ایمپلنت انتخاب کنید.

معایب ایمپلنت‌های نامعتبر

ایمپلنت‌های نامعتبر معایب بسیار زیادی را با خود به همراه خواهند داشت. از جمله این موارد می‌توان به دوام ناکافی، بروز مشکلات در فک، نبود پشتیبانی پس از فروش، نداشتن گارانتی، نداشتن استانداردهای جهانی در ساخت و استفاده نشدن از مواد مرغوب در ساخت اشاره کرد. ایمپلنت‌های نامعتبر به دلیل دوام ناکافی که دارند، برای شما هزینه دوباره‌ای را در بر خواهند داشت. به جای رفتن به سراغ ایمپلنت‌های نامعتبر و پرداخت چندباره هزینه ایمپلنت دندان، از ایمپلنت‌های معتبر استفاده کنید.

استفاده نکردن از مواد مرغوب

استفاده از مواد نامرغوب در ایمپلنت‌های چینی می‌تواند باعث شکسته شدن ایمپلنت‌ها در داخل دهان شود. شکسته شدن ایمپلنت می‌تواند با خود معایبی چون اجرای دوباره ایمپلنت، پرداخت هزینه، پرت شدن ایمپلنت در حلق بیمار و بسیاری از گزینه‌های دیگر را در بر داشته باشد.

برندهای نامرغوب برای ایمپلنت دندان

عدم گارانتی و تضمین

برخی از برندهای ایمپلنت دندان به شما گارانتی و تضمین برای اجرای آن نمی‌دهند؛ که همین امر می‌تواند شما را بابت دوام، کارایی و طول عمر آن نگران کند. به دنبال برندهایی از ایمپلنت دندان باشید که به شما تضمین و گارانتی ارائه کند. ایمپلنت‌های آمریکایی و سوئیسی (مثل ایمپلنت دندان اشترومن) جزء بهترین گزینه‌ها در این مواقع هستند.

نبود پشتیبانی پس از فروش

ایمپلنت‌های معتبر علاوه بر گارانتی پشتیبانی پس از فروش دارند که همین امر می‌تواند خیال اکثر بیماران برای استفاده از آنها را راحت کند. عدم نگرانی بابت طول عمر و کارایی می تواند لذت استفاده از ایمپلنت‌های دندان را برای بیماران چندین برابر کند.

برندهای نامرغوب برای ایمپلنت دندان

نتیجه‌گیری

قبل از انتخاب برند ایمپلنت دندان حتماً با دندانپزشکان معروف و مشهور در این زمینه مشورت کنید تا آنها با توجه به نوع نیاز شما بهترین برند را پیشنهاد کنند. برندهای بسیار زیادی در بازار وجود دارد که می‌توانید آنها را انتخاب کنید. از بین این برندها ما به شما برنده آمریکایی و سوئیسی را پیشنهاد می‌کنیم که بالاترین کیفیت را دارند. برخی از برندها مانند برندهای چینی و کره ای را پیشنهاد نمی‌کنیم؛ زیرا این برندها ممکن است بعد از اجرا برای شما مشکلاتی چون شکستگی، عدم پشتیبانی و هزینه دوباره را در بر داشته باشند.

نظر شما درباره استفاده از ایمپلنت‌های چینی و کره‌ای چیست؟ آیا همه آنها بد هستند؟ شما می‌توانید نظرات خود را در این باره با کلینیک دندانپزشکی ما به اشتراک بگذارید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1849192

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =