حمله مقاومت اسلامی عراق به بندر «ایلات» در فلسطین اشغالی با سلاح‌های مناسب

ایسنا نوشت: مقاومت اسلامی عراق مسؤولیت حمله به یک هدف صهیونیستی در ایلات در جنوب فلسطین اشغالی را در حمایت از غزه و در پاسخ به کشتارها اعلام کرد.

مقاومت اسلامی عراق بامداد امروز-جمعه- اعلام کرد که هدفی در شهر ام الرشراش (ایلات) فلسطین اشغالی را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده و تاکید کرد که به اجرای حملات علیه اشغالگران ادامه خواهد داد.

مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای کوتاه مسؤولیت هدف قرار دادن ایلات واقع در جنوب فلسطین اشغالی را بر عهده گرفت.

در این بیانیه آمده‌است که در ادامه رویکرد مقاومت در برابر اشغالگران، حمایت از مردم خود در غزه و در پاسخ به کشتارهای مرتکب شده توسط رژیم غاصب علیه غیرنظامیان فلسطینی از جمله کودکان، زنان و سالمندان رزمندگان مقاومت هدفی را در ام الرشراش (ایلات) اشغالی هدف قرار دادند.

این در حالی است که آکسیوس قبلا گزارش داده بود که حرکت کشتی‌ها به بندر ایلات تقریباً به طور کامل متوقف شده‌است.

«شیخ اکرم الکعبی»، دبیرکل جنبش نُجَباء عراق پنجشنبه با تأکید بر اینکه مقاومت «نه عقب‌نشینی می‌کند و نه تسلیم می‌شود»، تأکید کرد که مقاومت نظامی تا رسیدن به پیروزی متوقف نخواهد شد.

خبرنگار المیادین در زمینه هدف قرار دادن پایگاه‌های آمریکایی در سوریه و عراق دو روز پیش گزارش داد که نیروهای آمریکایی پایگاه «عین الاسد» در استان الانبار در غرب عراق را هدف قرار دادند.

مقاومت از زمانی که پاسخ خود را به تجاوزات مداوم اشغالگران به نوار غزه با استفاده از گلوله‌های راکتی، پهپادها و موشک‌های بالستیک کوتاه برد آغاز کرد، ده‌ها بار پایگاه‌های آمریکایی در سوریه و عراق را هدف قرار داده‌است.

مقاومت اسلامی در عراق، اشغالگران آمریکایی را تهدید کرده که به دلیل نقش اصلی آمریکا در جنگ با نوار غزه، پایگاه‌هایش در سوریه و عراق هدف مشروعی برای آن است.

310310

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1851405

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =