تلاش پرسپولیس برای بازگشت مهاجم فراری

فارس نوشت: مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس در حالی با ذوق و شوق فراوان بحث بازگشت مهاجم سابق خود را مطرح می‌کنند که این بازیکن خارجی علنا علیه کشورمان موضع منفی گرفته است.

در چند وقت اخیر بحث بازگشت یورگن لوکادیا مهاجم سابق تیم پرسپولیس به این تیم مطرح شده اما شب گذشته و بعد از بازی پرسپولیس مقابل نساجی مدیرعامل و سرمربی این تیم به صورت رسمی بحث بازگشت احتمالی این بازیکن به کشورمان را مطرح کردند. لوکادیا فصل گذشته به پرسپولیس آمد اما در میانه مسابقات و به بهانه‌های واهی از ایران خارج شد و قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد تا وارد یک دعوای حقوقی با این باشگاه شود که در نهایت او در این پرونده شکست خورد تا دردسر بزرگی برای خود به جان بخرد.

جدایی لوکادیا از پرسپولیس البته پشت پرده عجیبی داشت و شایعات زیادی در خصوص ترک ناگهانی کشورمان توسط او به گوش رسید، اما در نهایت این بازیکن از پرسپولیس جدا شد و به کشور چین رفت تا فوتبالش را در این کشور ادامه دهد. حالا مسؤولان باشگاه پرسپولیس در حالی موضوع بازگشت لوکادیا به کشور را مطرح می‌کنند که این بازیکن علیه کشورمان مطالب عجیبی و توهین آمیز در صفحه شخصی خود منتشر کرد که هیچگاه هم تکذیب نشد.

این بازیکن با انتشار مطالبی علیه کشور ادعاهای جنجالی انجام داد و تهمت‌های زیادی به کشور وارد کرد و مشخص نیست که مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس که سنگ بازگشت این مهاجم را به سینه می‌زنند چه توضیحی در خصوص این مسأله دارند؟ اینکه یک بازیکن خارجی به کشورمان بیاید، چند صدهزار دلار بیت‌المال را به جیب بزند و دست آخر علیه ایران مطالبی کذب و دروغ منتشر کند و سپس برخی‌ها برای بازگرداندن او فرش قرمز پهن کنند هم از نکات عجیب مدیریت درویش در پرسپولیس است.

لوکادیا که حاکمیت و شرایط کشور را به دروغ زیر سؤال برده چرا باید تبدیل به گزینه ایده‌الی شود که مسؤولان پرسپولیس برای آرام کردن شرایط و جو هواداری صحبت از بازگشت او می‌کنند؟ این بازیکن که در صفحه شخصی خود همان ادعاهایی را مطرح کرده که ضدانقلاب در رسانه‌های فارسی زبان و غیرفارسی آن را بارها مطرح کرده‌اند، آیا صلاحیت بازگشت به فوتبال کشورمان را دارد؟ وقتی کسی چنین بی‌پروا علیه کشورمان مطلبی کذب منتشر می‌کند که بازتاب بین‌المللی دارد، به چه دلیل دوباره باید به ایران برگردد و چندصد هزار دلار پول بیت‌المال را به حساب خود واریز کند و دوباره به فوتبال ما بخندد؟ سؤال اصلی از مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس این است که قطعا در جریان این مسأله قرار دارند و باید پاسخ دهند که در این شرایط چرا به دنبال چنین بازیکنی هستند.

بنظر می‌رسد لوکادیا که دلش برای دلارهای پرسپولیس تنگ شده برای ادای دین قصد بازگشت ندارد بلکه می‌خواهد به این تیم برگردد تا از محرومیت و جریمه مالی که در پرونده شکلیت پرسپولیس به آن محکوم شده رهایی پیدا کند! به هر حال او پیش از این هم حدود نیم میلیون دلار از پرسپولیس پول گرفته و باید تکلیف آن مشخص شود!

باشگاه پرسپولیس به عنوان یک باشگاه دولتی که به هر حال، مستقیم یا غیرمستقیم از بودجه بیت‌المال ارتزاق می‌کند قطعا باید مراقب مسائل بسیار زیادی باشد. اگر به زعم او و با ادعای این بازیکن، ایران کشور ناامنی است چرا او دوباره سودای سفر به تهران را کرده و اگر ایران کشور امنی است او باید پاسخگوی مطالب کذب مطرح شده‌اش باشد. احتمالاً مدیر برنامه‌های این بازیکن رگ خواب هواداران ایرانی را به دست آورده که هر ازگاهی برای در بورس ماندن عکسی از این بازیکن با پیراهن پرسپولیس در صفحه شخصی لوکادیا منتشر می‌شود تا به این شکل علاوه بر بازارگرمی، بتواند همچنان شانس خود را برای برگشت به پرسپولیس زنده نگه دارد.

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1854228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =