محمدمهاجری: احمدی نژاد ولی نعمت محصولی است/ تشکیلات امنیتی کشور،فعالیتهای پنهان و زیرزمینی جبهه پایداری را رصد کند/چرا محصولی کنفرانس خبری نمی گذارد؟

محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در گفت و گو با روزنامه هم میهن ،رفتارهای جبهه پایداری را تحلیل کرد.

بخشهایی از اظهارات او را می خوانید:

*علت اینکه شروع به تخریب دیگران می‌کنند این است که وضع‌ خودشان خیلی خراب است و از اینکه نقاط ضعف‌شان رو شود، خیلی نگران هستند.

*درباره فعالیت‌های سیاسی و اقتصادی دبیرکل این تشکل شائبه‌های بسیاری مطرح شده البته که او در این زمینه تاکنون پاسخی نداده است.

*این تشکل برای اینکه موقعیت رو به ضعیف‌تر شدن خود را حفظ کند به دیگران حمله‌ می کند.

*جبهه پایداری اینقدر تشکیلات خوش‌نامی نیست که حتی برخی اعضای هیئت مؤسس هم از آن اعلام برائت می‌کنند.

*دلیل اینکه در حال حاضر شروع به تخریب دیگران کرده‌اند به این علت است که نیاز دارند وزن خودشان را در انتخابات بالا ببرند و از بقیه اصول‌گرایان سهم‌شان را بگیرند. دور قبل هم این کار را کردند

*آنها در بخش‌هایی از قدرت نفوذ و سهم دارند و دنبال این هستند که سهم‌شان را افزایش دهند.

*پایداری امروز یک جریان سیاسی شامل افراد بی‌اعتبار نیست؛ دبیر کل این جریان که معتبرترین‌شان هم هست اعتبار سیاسی بالایی ندارد.

*پایداری نزدیک به تفکری است که در بخش‌هایی از حاکمیت هم وجود دارد، این تفکر می‌گوید مردم مهم نیستند و رای مردم اهمیت ندارد. این تفکر دنبال ایجاد حکومت خلیفه‌گی است که در آن تمام قدرت در دست یک بخش بسیار کوچکی از جامعه باشد.

* جبهه پایداری اگر واقعاً می‌خواهد شفاف باشد، یک ساختمان در استان‌ها یا شهرستان‌ها نشان دهد و بگوید اینجا من یک تابلو دارم، ، نه اینکه یک سازمان غیرآشکار و غیرشفاف باشد .

*نه‌تنها آقای متقی‌فر سخنگوی این تشکیلات ، بلکه هیچ‌یک از اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری غیر از خود آقای محصولی نقش چندانی در جبهه پایداری ندارند. حتی آقای آقاتهرانی که نقش فرهنگی و مذهبی‌شان را بازی می‌کند، در فرآیند کار تشکیلاتی جبهه پایداری چندان نقش‌آفرین نیست. بنابراین اگر کسی غیر از او در جبهه پایداری به کسی حمله کرد یا از کسی دفاع کرد، اصلاً موضوعیت ندارد، چون بقیه محلی از اعتبار ندارند که بخواهند حرفی بزنند.

* دبیرکل جبهه پایداری در حال حاضر زیر ضرب شدید جریان‌های سیاسی است برای اینکه بتواند شفاف و پاسخگو باشد، یک کنفرانس مطبوعاتی بگذارند، همه رسانه‌ها بدون گزینش بیایند، ایشان هم در آن کنفرانس جواب سوالات را بدهند.

* احمدی‌نژاد، به نوعی ولی‌نعمت آقای محصولی است. اگر آقای احمدی‌نژاد نبود ایشان موقعیتی پیدا نمی‌کرد و همان چهره پیش از دوران احمدی‌نژاد باقی می‌ماند. آقای احمدی‌نژاد بود که فرصت فعالیت در حوزه اقتصادی و سیاسی را داد. آقای احمدی‌نژاد خیلی به آقای محصولی خدمت کرده است، بنابراین اگر از آقای احمدی‌نژاد حمایت نکند، باید از چه کسی حمایت کند؟

* علت اینکه الان جبهه پایداری رفتارهای عصبی از خود نشان می‌دهد این است که ضعیف‌تر شده و جایگاه و پایگاهش را مانند دور قبل نمی‌بیند، به همین علت تلاش می‌کند به وضعیت قبلی خودش برگردد. بنابراین الان جبهه پایداری به‌دلیل عصبی بودن شروع به حمله کرده که یک بخشی متوجه آقای قالیباف است و یک بخش هم متوجه سایرین .هر چقدر هم زمان بگذرد، مطمئن باشید عصبانی‌تر خواهند شد و برخوردهای تندتری خواهند داشت.

* انتظار دارم که وزارت کشور و تشکیلات امنیتی کشور از طرق قانونی و نظارت‌هایی که در اختیار دارند، نسبت به رفتارهای انتخاباتی، هزینه‌ها و رفتارهای زیرزمینی این جریان حساس باشند تا اینکه معلوم شود تلاشی که برای قبضه قدرت انجام می‌دهند، در کجا ریشه دارد.

23302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1854471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =