فارس با انتشار جزئیات جدیدی از مرگ احمد، فرزند محسن رضایی نوشت:

 
 
·         دوربین مداربسته و کنترل ورودی و خروجی افراد در هتل تمامی صحنه‌های آنروز را ضبط کرده است اما پلیس دبی از تحویل دادن این فیلم خودداری کرده و آن را انکار می‌کند.
·         مرگ نابهنگام «احمد رضایی» فرزند محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام مشکوک بوده و خودکشی وی کذب است.
·         وی به گونه‌ای در پشت در اتاقش افتاده بوده که یک قرآن به همراه چند برگ سبز در اطرافش وجود داشته است. اگر کسی بخواهد خودکشی کند الزامی برای رو به قبله خوابیدن ندارد. پشت به قبله خوابیدن وی و اینکه زنجیر پشت در اتاقش رها بوده است از عوامل مشکوک بر این صحنه است یعنی اینکه فرد مراجعه کننده به اتاق او با وی آشنا بوده است.
·         پلیس دبی در خصوص جزئیات این حادثه هیچگونه همکاری با نیروهای ایرانی نداشته است . پلیس دبی برای حضور فرد ایرانی در کالبد شکافی موافقت نمی‌کند و این امر یکی دیگر از دلایل این مرگ مشکوک وی است.
·         در گزارش‌های پلیس دبی آمده است مرحوم رضایی با کابل برق خودکشی کرده است. اما در اتاق وی و نزدیک در پریز برق وجود ندارد که مرحوم رضایی با برق خودکشی کرده باشد و حتی اثری از کابل برق هم در این حادثه نبوده است و این احتمال داده می‌شود که وی با شوک الکتریکی بیهوش شده و سپس به قتل رسیده است.
·         سه جای دست راست وی بدون اینکه خون‌ریزی صورت گرفته باشد بریده شده است و خودکشی وی کذب است.
 
مشرق نيز در گفت وگو با ابوالفضل حسن بیکی از نزديکان محسن رضايي نوشت:
·         احمد رضایی قربانی توطئه دستگاه های امنیتی بیگانه شده است.  پليس دبي تاكنون درباره علت فوت مشكوك احمد رضايي دو بار بصورت ضد و نقيض اظهار نظر کرده است. پلیس دبی ابتدا شایعه خودکشی وی را با زدن رگ دست اعلام کرد اما سریع این ادعا را پس گرفت و بحث خودکشی وی را با داروهای آرامبخش مطرح کرد.
·         آثار بخیه در کف دستان احمد رضایی در جریان کالبد شکافی توسط اماراتی ها ديده شده است. این گمانه تقویت می شود که محل شوک وارد کردن به احمد رضایی کف دست وی بوده و بخیه ها پس از بررسی محل شوک زده شده است. در محل قتل هم هیچ وسیله قتاله ای همچون چاقو و اشیای برنده وجود ندارد و این نشان می دهد که بریدگی ها توسط دیگران انجام شده است.
·         با توجه به وجود قرآن و نمادهای ائمه اطهار علیهم السلام در کنار احمد رضایی و شناختی که از روحیاتش دارد، خودکشی وی مردود است.
·         به دستور قاضي پرونده، مقامات قضایی این کشور از دادن مدارك و مستندات به خانواده رضايي و سفارت جمهوري اسلامي خودداري و بيان شده است تا قبل از اتمام تحقيقات،ارائه مدارك و مستندات مقدور نيست.
/2929
کد خبر 185455

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =