حمایت مقام مسئول سپاه از دولت رئیسی: دلار ۲۰۰ هزار تومانی و تورم ۳ رقمی را مهار کرد/ اگر کسی رای ندهد دلار پایین می‌آید یا مرغ ارزان می‌شود؟

تسنیم نوشت: اکبرزاده گفت: در دولت جمهوری اسلامی اشکالاتی وجود دارد، اما آیا اگر کسی رای ندهد دلار پایین می‌آید یا مرغ ارزان می‌شود؟ خیر ربطی ندارد چراکه رای دادن مسئله‌ای حاکمیتی است

محمد اکبرزاده، معاون سیاسی نیروی دریایی سپاه پاسداران در مراسم گرامی‌داشت حماسه ۹ دی در محل سالن اداره ارشاد زیراب سوادکوه ضمن گرامی داشت یوم‌الله ۹ دی با بیان اینکه حضرت امام راحل در طول ۱۵ سال امت‌سازی را برای شکل‌گیری انقلاب انجام داده بود، گفت: امام راحل امت سازی را با گفتمان سازی و با کلام رقم زده بودند و امتی بالقوه را به فعلیت رساند و حاصل انقلاب دستاوردهایی بوده که امروز شاهد آن هستیم.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی با برشمردن موارد قابل توجه این دستاوردها، بیان کرد: یکی از بزرگ‌ترین دستاوردها شکل‌گیری جبهه مقاومت بوده، دستاورد بعدی در هم شکسته شدن هِیمنه آمریکا در جهان و منطقه و خروج آن از منطقه بوده است و دستاورد مهم دیگر در هم شکسته شدن هیمنه رژیم صهیونیستی است رژیمی که ادعای نیل تا فرات را در سر داشت، اما اکنون در جنگ غزه آبرویی در دنیا برایش نمانده است.

کنایه سخنگوی سپاه پاسداران به نظامیان اسرائیل /کسانی که تصور می‌کنند فاصله بین مردم و مسئولان افتاده است مایوس می‌شوند

هشدار قاطعانه مقام نظامی ایران به اسرائیل/ منتظر انتقام در زمان و مکانی که ما تعیین می کنیم، باشید

معاون سیاسی نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به فتنه فتنه‌گران در سال ۸۸ و بیان اینکه در گذشته کسانی که از درون با امام بودند، اما صیانت آراء را مطرح کرده بودند، خاطر نشان کرد: در سال ۸۸ قبل از شمارش آراء اعلام پیروزی و تبریک گفته شده بود و درواقع سیگنال فتنه بود و بعد اعلام نتایج ادعای تقلب در انتخابات را مطرح کرده بودند، فتنه‌گران کسانی بودند که حتی به امام حسین (ع) نیز رحم نکرده و بی‌حرمتی کردند، اما مردم خودجوش حماسه ۹ دی را شکل دادند.

اکبرزاده، یادآور شد: میرحسین موسوی یک هفته قبل از انتخابات در مصاحبه خود با خبرنگار خارجی سیگنال فتنه را با جمله " مردم کف خیابان" داده بود.

معاون سیاسی نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه فتنه همواره وجود دارد، اما امروز فتنه در اتاق ستاد نفوذ چیده شده و به دنبال دوگانگی و وصل کردن امور با معیشت هستند، تصریح کرد: می‌خواهند در این دوگانگی دولت را فشل نشان داده و دوگانگی معیشت و نظامی‌گری، معیشت و مسائل حوزه قدرت را به وجود آورند تا افراد را به سمت انفعال ببرند و با دوگانگی مشارکت را پایین آورند.

وی افزود: در دولت جمهوری اسلامی اشکالاتی وجود دارد، اما آیا اگر کسی رای ندهد دلار پایین می‌آید یا مرغ ارزان می‌شود؟ خیر ربطی ندارد چراکه رای دادن مسئله‌ای حاکمیتی است و، اما بعد آن برای حل مشکلات باید مطالبه‌گری داشت، اما مطالبه‌گری بلد نیستیم.

اکبرزاده با توجه به اقدامات دولت، گفت: بزرگ‌ترین کاری که دولت انجام داده موضوع مهار بوده که بسیاری از افراد مطلع نیستند، دلاری که می‌خواست ۲۰۰ هزار تومان و تورمی که ۳ رقمی شود را مهار کرد، موضوع مسکن را پیگیری و انجام داد، اکنون فتنه‌ها بر این است که دولت را ناکارآمد نشان دهند، اما مردم باید بدانند رای دادن و مطالبه‌گری پیوست دارد و باید رعایت شود.

219218

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1854649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =