فرمانده کل سپاه خطاب به داعش: هر جا باشید شما را می یابیم /انتقام می گیریم /اگر مرد هستید با ما بجنگید چرا زنان و کودکان را می کشید؟

ایسنا نوشت: سرلشکر سلامی گفت: ما با آمریکا در نبرد رو دررو و واقعی بوده ایم و آنها را شکست داده ایم. ۱۳۵ هزار نیروی نظامی در عراق آوردند ولی شکست خوردند.

سردار حسین سلامی در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی کرمان گفت: ما شکوه صبر، عظمت نجابت، وسعت ایمان و امواج بلند مهربانی، وفاداری و فداکاری مردم کرمان را به خوبی دیده ایم. کرمان دیار شهادت و مشهد شهیدان ما است. در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، شاهد عروج ۸۵ نفر به عرش اعلا هستیم.

وی ادامه داد: امروز یک ملت به افتخار این شهدا از جای برمی خیزد تا اسلام و دین را در گستره جهان اسلام ببیند. به فضل الهی انتقام همه شهیدان‌مان گرفته خواهد شد. انتقام این شهیدان قبل از شهادت از دشمن گرفته شده است.

کنایه سردار سپاه به آمریکا: در تلویزیون لبخند اما پشت صحنه در سر خود می زنند/ داعش در قد و قواره ای نیست که به آنها پیام بدهیم

سلامی خاطر نشان کرد: ما با یک آرایش به هم پیوسته از شیاطین کوچک و بزرگ در نبرد اسلام و کفر مواجهیم. این شهادت ها بازتاب شکست های سخت استکبار و عوامل منطقه ای آن است. فکر نکنید ملت ایران دست بسته بوده است. خداوند در سال های گذشته دست های ما را به روی دشمنان باز کرد. ما با آمریکا در نبرد رو دررو و واقعی بوده ایم و آنها را شکست داده ایم. ۱۳۵ هزار نیروی نظامی در عراق آوردند ولی شکست خوردند. قهرمان افسانه ای ما با یارانش آمریکا را در عراق شکست داد و عراق از سلطه آمریکا نجات یافت. می خواستند افغانستان را در سلطه داشته باشند اما از آنجا فرار کردند. می خواستند حزب الله را در لبنان از بین ببرند اما امروز قدرت حزب الله را می بینید. می خواستند نظام سوریه را از بین ببرند اما سوریه ماند. در تحریم ایران شکست خوردند. خلیج فارس را ترک کردند. تقریبا منطقه را تخلیه کرده اند.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: هیچ نقطه امنی برای آمریکا وجود ندارد. تسلط بر مسلمانان برای آنها غیرممکن شده است. طوفان الاقصی شکست پذیری این رژیم را نشان داد. هر روز حداقل ۲۰ صهیونیست در غزه به هلاکت می رسد و ادوات آنها نابود می شود و آنها چشم اندازی برای زندگی امن برای خود نمی بینند.

وی افزود: داعش محصول سیاست آمریکاست که می خواست نقشه سیاسی جدید و خلافت اسلامی در جهان اسلام ایجاد کند اما باز هم با مجاهدت جوانان انقلابی از جهان اسلام و به فرماندهی شهید سلیمانی، آتشفشان تکفیر خاموش شد و آنها ناپدید و گم شده اند و جایی در نقشه سیاسی منطقه ندارند. آنها فقط می توانند به عنوان مزدوران آمریکا و صهیونیسم عمل کنند ولی به آنها هشدار می دهیم که اگر مرد هستید با ما بجنگید چرا زنان و کودکان را می کشید؟ اگر مرد هستید بیاید آشکار با ما طرف شوید. شما مردان تقابل رو به رو با اصحاب صبر و استقامت نیستید. شما می گویید پیرو سنت پیامبر هستید. در کجای قرآن و سنت پیامبر، جواز کشتن زنان و کودکان مسلمان صادر شده است؟

فرمانده کل سپاه خطاب به داعش گفت: شما در صف اصحاب جهنم قرار دارید. هر جا باشید شما را می یابیم. شما نمی توانید از عذاب الهی دور شوید. اگر هزار سال هم عمر کنید، شما را خواهیم یافت. مردم ما بدانند ما آنها را هرروز شکست می دهیم. اجازه سیطره دشمن را نمی دهیم.

سلامی ادامه داد: دشمن ضربات سخت و دردناک دریافت کرده است. مقامات صهیونیستی هیچ راهی جز فرار از این باتلاق ندارند. فرار هم کنند باز هم شکست خورده اند. ما اصحاب شهادتیم و با این شهادت ها از میدان خارج نمی شویم. ما گوش به فرمان رهبری هستیم و دنبال تحقق فرمان ایشان پیش خواهیم رفت.

219218

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1857030

برچسب‌ها