بیانات جدید رهبر انقلاب درباره انتخابات /شرکت نکردن در انتخابات همان سیاست راهبردی دشمن است

رهبر انقلاب فرمودند: سیاست راهبردی امام آوردن مردم به صحنه، سیاست راهبردی دشمن خارج کردن مردم از صحنه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار امروز(۱۹ دی ماه) مردم قم در خصوص انتخابات اسفندماه ۱۴۰۲ و افزایش مشارکت مردم در انتخابات فرمودند: سیاست راهبردی امام آوردن مردم به صحنه، سیاست راهبردی دشمن خارج کردن مردم از صحنه است. شرکت نکردن در انتخابات همان سیاست راهبردی دشمن است. ایجاد دوقطبی در جامعه از اهداف دشمن و مخالفان ملت ایران است.

ایشان تصریح کردند: علت پیشرفت و عزت‌یابی و مطرح‌شدن ایران به عنوان یک قدرت شاخص در این منطقه، علت پیداشدن این همه عمق راهبردی برای کشور، این نیروهای مقاومت در سراسر منطقه، عمق راهبردی نظام جمهوری اسلامی‌اند؛ علت همه‌ی اینها حضور مردم ایران در صحنه است.

رهبر انقلاب: توده‌ مردم همه‌کاره‌اند /امام به جای نشست و برخاست با شخصیت های سیاسی پرمدعا، با مردم بود

عکس ویژه دختر کاپشن صورتی در دیدار امروز رهبر انقلاب /نقاش این تابلو کیست؟

رهبر انقلاب ادامه دادند: آنجایی که توانسته‌اند مانع از حضور مردم در صحنه بشوند، دشمن پیروز شده. در خیلی از بخش های اقتصادی همین جور است. ما سیاست های اصل ۴۴ را ابلاغ کردیم به فلان دولت، مدام سفارش کردیم. چند مورد کردند، از چند مورد نصفش فاسد از آب درآمد. مشکل اقتصادی این جوری درست می شود دیگر.

آیت الله خامنه ای فرمودند: یکی از کارهایشان برای خارج کردن مردم از صحنه مأیوس کردن از آینده است. شما ببینید چقدر در این رسانه‌های وابسته‌ی به دشمن مردم را از آینده مأیوس می کنند. حضور در فعالیت های سیاسی چه فایده دارد؟ حضور در انتخابات چه فایده دارد؟ این را ترویج میکنند، رویش کار می کنند. به رخ کشیدن کمبودها و سختی‌ها در امور اقتصادی. خب بله ضعف های گوناگونی بوده، ادامه پیدا کرده، وجود دارد. درحالی‌که اگر در یک موردی دقت بشود، تحقیق بشود بیشتر این ضعف های اقتصادی هم به خاطر عدم حضور مردم است.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1858714

برچسب‌ها