رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان تهران که چند روز پیش با گلوله معاونش معاونش زخمی وروانه بیمارستان شد،دیروز با سلام وصلوات کارکنان این سازمان به محل کارش بازگشت. <BR> <BR>

یدالله صادقی که اوایل هفته گذشته به ضرب گلوله معاونش- فرامرز ابراهیمی – راهی بیمارستان شده بود،دیروز به محل کارش بازگشت اما براساس شنیده ها،ضارب مسلح او هم چنان متواری است.

تصویرهایی که روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان تهران روی وب سایت این سازمان قرار داده،تعدادی از کارکنان این سازمان را نشان می دهد که به استقبال رئیس مضروب خود رفته اند ومقابل پای او گوسفندی زمین زده اند.همچنین در تصویرها وخبر منتشر شده،فریدون احمدی معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت به عیادت واحوال پرسی او رفته است.

 


 صادقی زمانی دچار این حادثه تلخ وعجیب شد که حکم برکناری فرامرز ابراهیمی- معاون بازرسی سازمان- را صادر کرد. ابراهیمی بارها سعی کرد رئیس کم حاشیه‌اش را از این کار برحذر دارد اما صادقی کوتاه نیامد و سرانجام حکم برکناری او را صادر کرد. کسی نمی‌داند روزی که فرامرز ابراهیمی با یدالله صادقی مشاجره کرد، میان آنها چه گذشت اما صدای شلیک گلوله، همه را به سمت دفتر رئیس کشاند. جایی که یدالله صادقی داشت در خون خود می‌غلتید. حاضران دیدند که فرامرز ابراهیمی، دوان دوان، ساختمان را ترک کرد وچند دقیقه بعد، آمبولانسی، پیکر درخون غلتیده یدالله صادقی را به بیمارستان پارس برد.

/39/39

 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 186088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۱۵:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۱
    1 0
    آیا حمل سلاح در اماکن عمومی غیر نظامی مجاز است؟آیا ازما بهتران که همه دستگاههارا قبضه کرده اندمیتوانند دراماکن عمومی (غیر نظامی) از سلاح گرم استفاده کنند؟!