واکنش قالیباف به حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست ها /دوران بزن در رو مدت هاست تمام شده است

رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با قدرت یادآوری کردند که دوران بزن در رو مدت‌هاست تمام شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین بامداد امروز سه شنبه ۲۶ دی ماه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور سه اطلاعیه، از موشک‌باران و انهدام مقر موساد در اقلیم کردستان عراق، انهدام محل‌های تجمع فرماندهان و عناصر اصلی مرتبط با جنایات اخیر تروریستی کرمان و راسک در سوریه با موشک‌های بالستیک خبر داد که واکنش های بهارستان نشینان را در پی داشت.

در این راستا،محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:

دست و بازوی برادرانم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مجاهدان نستوه در سراسر منطقه را می‌بوسم که به آمریکا، رژیم صهیونیستی و تروریست‌های حامی آنها مجدداً و با قدرت یادآوری کردند که دوران بزن در رو مدت‌هاست تمام شده است.

پس لرزه حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست های موساد و داعش /اسرائیل و آمریکا پیام حمله موشکی شب گذشته ایران را دریافت کردند؟

تابوت‌هایتان را آماده کنید /عکسی از دیوارنگاره جدید میدان فلسطین به زبان عبری

سپاه پاسداران با کدام موشک انتقام حمله تروریستی کرمان را گرفت؟

آمریکا و اسرائیل در امان نمی‌مانند

همچنین، ولی‌الله بیاتی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی به ایسنا گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران، قدرت پیشگیرانه است. جمهوری اسلامی هیچ گاه آغاز کننده عملیاتی نبوده است مگر اینکه تهدید شده یا اقدامات خرابکارانه در داخل کشور ما انجام شده است.

وی ادامه داد: اقدامی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام داد، از جنبه های مختلف قابل بررسی و تحلیل است. در ماه های اخیر اقدامات خرابکارانه توسط داعش و برخی از گروهک های معاند در داخل خاک کشور ما انجام شد که جمهوری اسلامی نمی‌توانست سکوت کند و باید به این جنایتکاران درس عبرت می داد و یکی از اهداف عملیات سپاه، پاسخی دندان شکن به عوامل داعش و سایر معاندان بود.

وی در ادامه اظهار کرد: ما کشوری هستیم مقتدر با تجهیزاتی مانند موشک که قطعا برای حفظ امنیت کشور خود از هرچه در توان داریم بهره خواهیم برد. آمریکا و اسرائیل باید بدانند که با بسیج گروه هایی مانند داعش و سایر گروهک های تروریستی نمی توانند در داخل خاک ما خرابکاری انجام داده و سپس در امان بمانند. جمهوری اسلامی ایران به هر شکلی که صلاح بداند انتقام خون شهدای خود را خواهد گرفت.

نماینده تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همه دیدند که عملیات دیشب، یک عملیات موفقیت آمیز بود. همواره باید این نکته را به یاد داشته باشیم که اگر ما قدرت در دست داشته باشیم، هیچ کشوری جرأت نمی کند تا به کشور ما تعرض کند. اگر ضعیف باشیم کشورهای مختلف به فکر سلطه بر ما می افتند.

وی در ادامه با بیان اینکه این عملیات سپاه پاسداران، قدرت جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشید، تاکید کرد: ما در دنیا جبهه مقاومت را داریم که با یکدیگر متحد هستند و می دانند که با سازش با اسرائیل و آمریکا چیزی گیر کسی نمی آید. تنها راه نجات ملت ها مقاومت است. مقاومت نیز در ابعاد مختلف تعریف می شود، بخشی از آن نظامی است، بخشی، سیاسی و بخشی دیگر اطلاعاتی است.

بیاتی افزود: سایر کشورهایی که از داعش و معاندین ضربه خورده اند، به ما اطلاعات می دهند. بنده به سردمداران اربیل عراق نیز توصیه می کنم که این متجاوزان را از خاک خود خارج کنند چراکه جز ناامنی چیزی برای آنان به همراه ندارد. جمهوری اسلامی ایران این گروهک ها را رها نخواهد کرد.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1861481

برچسب‌ها