دسیسه خونین زن جوان و میهمان آشنا برای قتل همسر

تسنیم نوشت:زن جوانی که به همراه دوست خود همسرش را در خانه با ضربات چاقو از پای در آورده بود توسط کارآگاهان بازداشت شد و به جنایت هولناک اعتراف کرد.

بعد از ظهر روز گذشته اول بهمن‌ماه، زن میانسالی هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و به اپراتور گفت: دقایقی قبل دخترم به من زنگ زد و اعلام کرد که با همدستی دوست خود، شوهرش را به قتل رسانده است و نمی‌داند که چه کاری انجام دهد! خانه آنها در محله نواب است، لطفاً برای کمک‌رسانی اقدام کنید.

خیلی زود این خبر به قاضی محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امورجنایی مخابره شد و ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب برای صحت و سقم از این ماجرا راهی خانه مورد نظر شدند. ماموران پس از اینکه وارد محل مورد نظر شدند در حمام جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که داخل چند کیسه مشکی رنگ پیچیده شده بود!

همین کافی بود تا تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به همراه قاضی جنایی پای در صحنه جرم بگذارند و تحقیقات ویژه را آغاز کنند؛ تیم جنایی پس از اینکه پلاستیک‌ها را از بدن مقتول جدا کردند با جسد مرد حدودا ۲۵ ساله‌ای مواجه شدند که هدف ۱۲ ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین‌ گام ۲ زن جوان را به اتهام قتل عمدی بازداشت کردند و هدف تحقیق قرار دادند؛ یکی از متهمان به تیم جنایی گفت: من همسر مقتول هستم و با همدستی دوستم مرتکب این جنایت هولناک شدم؛ دوستم که متاهل است چندی قبل به عنوان میهمان به خانه ما آمد و در اینجا ساکن شد! همسرم با من بد رفتاری می‌کرد و اختلافات عمیقی داشتیم که همین موضوع باعث شد تا او را به قتل برسانیم.

همسر مقتول در ادامه توضیح داد: روز حادثه من و دوستم با همسرم مشاجره لفظی پیدا کردیم و با ضربات مهلک چاقو او را از پای در آوردیم! پس از جنایت جسد را به قصد مثله کردن به حمام بردیم اما موفق نشدیم در گام بعدی کیسه‌های مشکی را دور بدن مقتول قرار دادیم تا بتوانیم جسد را راحت جابه‌جا کنیم اما در این میان با مادرم تماس گرفتم و ماجرا را برایش توضیح دادم که در نهایت نیز دستگیر شدیم.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جنایت، کارآگاهان ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی تحقیقات خود را در رابطه با انگیزه این جنایت ادامه دهند و همدستان احتمالی را شناسایی کنند.

با دستور قاضی شفیعی از شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس تهران بزرگ قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید:

اعتراف تلخ پسر جوان به قتل هولناک پدر سالخورده‌اش

۲۳۳۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1863982

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =