کنایه سنگین زیدآبادی به شورای نگهبان بعد از ردصلاحیت روحانی /ساختمان پاستور منحرف ساز است؟

احمد زیدآبادی فعال سیاسی اصلاح طلب یادداشتی پیرامون ردصلاحیت حسن روحانی و برخی روسای جمهور پیشین منتشر کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ردصلاحیت حسن روحانی در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و از سوی شورای نگهبان همچنان واکنش برانگیز است.

«ساختمان منحرف‌ساز؟» تیتر یادداشتی است که احمد زیدآبادی فعال سیاسی اصلاح طلب در کانال تلگرامی خود منتشر کرده و آورده است؛

« پس از فوت آیت‌الله خمینی، شورای نگهبان ویژگی‌هایی مانند "مدیر و مدبر، دارای حسن سابقه و امانت و تقوا، مؤمن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و مذهب رسمی کشور"را برای مرحوم شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی، سید محمد خاتمی، محمود احمدی‌نژاد و شیخ حسن روحانی در دو دور متوالی احراز کرده است، اما پس از سپری شدن دورۀ هشت سالۀ ریاست جمهوری آنها، هر چهار نفر را نه فقط فاقد هر نوع صلاحیت برای ریاست جمهوری بلکه حتی"منحرف " تلقی کرده است!

با این وضع، اوضاع از دو حال خارج نیست. یا هر فرد "صاحب صلاحیتِ مورد احراز شورای نگهبان" پس از ورود به ساختمان پاستور، با هر سابقه و گرایش و طرزفکری خواه ناخواه "تو زرد" از کار در می‌آید و منحرف می‌شود که در این صورت، درِ ساختمان پاستور را باید گِل گرفت چون این ساختمان حکم "منحرف‌ساز" پیدا کرده است!

یا اینکه، شورای نگهبان اصولاً فاقد توانایی تشخیص و شناخت ویژگی‌های مورد نظر خود در افراد است که در آن صورت نیز، وجودش بالکل نقض غرض است و فقط وقت و منابع کشور را به باد می‌دهد!

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1865086

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =