روش عجیب پرسپولیس برای انتخاب مربی!

پرسپولیس برای انتخاب مربی ایرانی بدون مذاکره سراغ گزینه های مد نظر اوسمار رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه پرسپولیس برای انتخاب دستیاران اوسمار ویرا راهکار عجیبی در پیش گرفته است. بعد از انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی پرسپولیس حالا باشگاه دنبال این است تا با قرار دادن یک مربی ایرانی قوی کنار او از فشار وهجمه وارد شده به انتخاب خود بکاهد و البته شرایط بهتری برای اوسمار به وجود بیاورد.

در گزارش ایران ورزشی آمده است: از این رو از ابتدای هفته بحث رویکرد به گزینه‌هایی مثل حسین عبدی و وحید هاشمیان مطرح شد اما بدون اینکه مذاکره‌ای با آنها صورت بگیرد، باشگاه حمید استیلی را واسطه کرد تا با این نفرات صحبت کند و اگر موافق بودند تا در این سمت کار کنند مذاکره با آنها را آغاز کند که این اتفاق نه در فوتبال ایران نه در هیچ جای دیگری روتین نیست. از همین رو این شائبه نزد مربیانی که نام‌شان مطرح شد و گزینه‌های دیگری که بحث اضافه شدن‌شان به کادر فنی شنیده می‌شود به وجود آمد که باشگاه با مطرح کردن نام آنها قصد دارد با نامشان بازی کند وگرنه اصلاً دنبال آنها نیست.
در واقع اینطور به نظر می‌رسد که باشگاه خودش هم نمی‌داند دنبال چیست و هدف مشخصی برای تقویت کادر ندارد چرا که انتخاب دستیار تنها در جهت برداشتن فشار از روی باشگاه صورت گرفته و بیشتر از اینکه تدبیری فنی باشد، از لحاظ روانی نسبت به موقعیت فعلی اوسمار و درویش اتفاق افتاده است. با این وجود باشگاه پرسپولیس بعد از ناامید شدن از حسین عبدی و وحید هاشمیان سراغ علیرضا امامی‌فر رفت اما او هم به باشگاه جواب رد داد و حالا بحث اضافه شدن مربی برزیلی به کادر است. در عین حال بحث بازگرداندن کریم باقری با تدابیر خاص درویش هم مطرح شده اما بعید به نظر می‌رسد نتیجه بدهد و شاید با اضافه شدن یک مربی برزیلی دیگر کادر پرسپولیس تکمیل شده و با همین مربیان وارد مسابقات شوند.
این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که مخالفت‌ها با انتخاب اوسمار همچنان ادامه دارد و هوادارانی که با انتخاب او مخالفت کردند احتمالاً مقابل انتخاب یک دستیار برای این دستیار برزیلی هم مخالفت خواهند کرد کما اینکه در مورد برخی گزینه‌های داخلی هم این موضع‌گیری‌ها وجود داشت.
از سوی دیگر پرسپولیس به یک مربی دروازه‌بانی هم نیاز دارد که در این مورد نیز گزینه داخلی مطرح نشده و به نظر می‌رسد اوسمار برای جانشینی ننکا نیز خودش دست به کار شود و یک گزینه به باشگاه معرفی کند تا تعداد برزیلی‌های کادر بیشتر شود.

251 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1867788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =