۶۳ پروژه دهه فجر در شهرک‌های صنعتی استان سمنان افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از افتتاح ۶۳ پروژه مهم عمرانی و اقتصادی در شهرک‌های صنعتی استان سمنان به مناسب دهه مبارک فجر امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ،محمدرضا باقری در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان سمنان اظهار داشت: این پروژه‌ها تا پایان دهه مبارک فجر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: از این تعداد 48 پروژه در حوزه عمرانی است که با اعتباری بالغ بر یک هزار و 453 میلیارد ریال تکمیل و آماده بهره‌برداری شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان عنوان کرد: این پروژه‌های عمرانی شامل اقدامات و پروژه‌های زیرساختی شهرک‌های و نواحی صنعتی استان سمنان شامل عرصه‌های بازگشایی معابر، جدول‌کشی و آسفالت، خدمات حوزه آب، برق و گاز است که آماده بهره‌برداری شد.

به گفته مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان، تقاطع غیر همسطح ورودی شهرک صنعتی سمنان، مهم‌ترین پروژه عمرانی قابل افتتاح این شرکت در استان سمنان به مناسبت دهه فجر امسال است که بعد از 15 سال قرار است فردا با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور افتتاح رسمی شود.

باقری عنوان کرد: همچنین 15 واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان سمنان به مناسبت دهه فجر انقلاب آماده افتتاح و بهره‌برداری شده است.

وی عنوان کرد: 24 هزار و 370 میلیارد ریال حجم سرمایه‌گذاری انجام شده برای تکمیل این واحدهای تولیدی و صنعتی بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان با بیان اینکه کمبود آب مهم‌ترین دغدغه شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان برای فعالیت واحدهای تولیدی است گفت: محور فعالیت‌ها و برنامه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تأمین آب است.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1869699

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =