سردار مجیدی: کوتاهی کردیم؛ نتوانستیم ارتباط بیشتری با نسل‌های جدید بگیریم

سردار مجیدی گفت: یکی از حرکات مهم در معرفی داشته‌ها به نسل جوان، اردوی راهیان پیشرفت است که جوان ما از نزدیک می‌بیند که ما چه می‌کنیم و با دستاوردها و پیشرفت‌ها آشنا می‌شود. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار مظاهر مجیدی آیین اختتامیه جشنواره شعر و ادبیات داستانی هنرمندان، اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم وعده این را داده که زمین در آینده از آن صالحین خواهد بود و از آنجا که وعده‌های خداوند تخلف ناپذیر است، قطعا و یقینا این اتفاق خواهد افتاد.

آنگونه که تسنیم روایت کرده، وی عنوان کرد: شاید باطل دورانی جولانی بدهد و گذری داشته باشد و گاهی برای مصلحین ایجاد زحمت‌هایی را داشته باشد، ولی خداوند وعده‌اش قطعی و تخلف ناپذیر است.

فرمانده سپاه استان همدان گفت: زمانی که خدمت رهبری رسیدیم قبل از اینکه رهبری ورود پیدا کنند ما گوشه‌ای از توانمندی های استان همدان را در قالب تابلو شاسی‌هایی به نمایش گذاشتیم.

مجیدی ادامه داد: جاهایی که کار هنری شده بود ایشان می‌ایستاد، تمرکز می‌کرد و سوال می‌پرسید؛ برای خود من تازگی داشت که رهبر معظم انقلاب با این همه مشکلات جهان اسلام، روی چه چیزهای خاصی متمرکز می‌شوند.

وی گفت: ما مقداری کوتاهی کردیم؛ نتوانستیم ارتباط بیشتری با نسل‌های جدید بگیریم و واقعیت‌های پشت سر گذاشته شده در طول این چهل و پنج سال را بیان کنیم.

فرمانده سپاه استان همدان ادامه داد: ما نتوانستیم داشته‌های خودمان را معرفی کنیم و گاهی عزیزان ما بیشتر در فضاهای مجازی، بعضی از موضوعاتی که خیلی هم ضرورت ندارند را نگاه می‌کنند.

مجیدی بیان کرد: ما در یک جنگ تمام عیار با دشمنان اسلام هستیم و در همین راستا باید با اتکا به فرمایش رهبر انقلاب، هر کس که تریبونی دارد، چه در جلسات خاص و چه در جلسات عام و حتی برای اهل خانواده و دیگران باید حقایق را بیان کند.

وی تصریح کرد: همین روزها که شاهد ستم بزرگ روا شده بر مردم مظلوم فلسطین هستیم، می‌بینید رسانه‌هایی که استکبار راه‌اندازی کرده فلسطین را مقصر این جنگ می‌دانند. این در حالی است که از ظلم هفتاد و پنج ساله‌ صهیونیستی‌ها به مردم مظلوم فلسطین، چشم پوشی می‌کنند.

فرمانده سپاه استان همدان، افزود: در کشور خودمان هم بعضی سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای دشمن، روی بعضی از موضوعات ریز می‌شوند، اما هیچگاه حقایق کشور ما را بیان نمی‌کنند. اگر یک اتفاق خوشایندی برای مردم ایران رقم بخورد به هر شکلی که شده از آن پرده‌پوشی می‌کنند.

مجیدی عنوان کرد: یکی از حرکات مهم در معرفی داشته‌ها به نسل جوان، اردوی راهیان پیشرفت است که جوان ما از نزدیک می‌بیند که ما چه می‌کنیم و با دستاوردها و پیشرفت‌ها آشنا می‌شود.

وی در آخر ضمن تشکر از برگزار کنندگان جشنواره شعر و ادبیات داستانی بسیج هنرمندان، گفت: این‌ چنین جشنواره‌هایی می‌توانند به خوبی حقایق را به مردم نشان دهند و پیشرفت‌ها و دستاوردهای این مرز و بوم را به نمایش بگذارند.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1869712

برچسب‌ها