کیهان نوشت:

 هوشنگ امیراحمدی می گوید اصلاح طلبان او را قبلا دیوانه می خواندند اما اگر می خواهند به دموکراسی برسند باید از سازش در برابر آمریکا حمایت کنند.
این دلال فرصت طلب و خرده پا در گفت وگو با پایگاه اینترنتی «مردمک» گفت: جمهوری اسلامی باید از جانب اپوزیسیون برای قدم گذاشتن در راه مذاکره و رابطه با آمریکا تحت فشار قرار گیرد.
وی درباره اصلاح طلبان و فعالان فتنه سبز گفت: اصلاح طلبان دارند چوب اشتباهات خودشان را می خورند. وقتی که من فعالیت در حوزه ایران و آمریکا را شروع کردم و قصد داشتم این رابطه درست بشود همین نیروها بزرگترین دشمن من بودند و فکرمی کردند من دیوانه ام!
امیراحمدی فاش کرد: پس از همین انتخابات 88 بسیاری از بزرگان این جریان با من تماس گرفتند و خواستند تا در آن دوره زمانی تلاشی برای برقراری ارتباط ایران و آمریکا نکنم تا از این اختلاف ها امتیاز بگیرند و بر اساس فشارهای آمریکا بر حاکمیت ایران بتوانند امتیاز بگیرند.
وی همچنین گفت: من معتقدم اگر نیروی دموکرات ایران مسائل روابط ایران و غرب را در اولویت قرار می داد به اینجا نمی رسید. ببینید هیچ کشوری در دنیا وجود ندارد که در دشمنی با آمریکا باشد و دموکراتیک شده باشد. حتی یک نمونه نمی توان مثال زد. این یعنی داشتن رابطه با آمریکا شرط لازم است.[!]
امیراحمدی در ادامه مغالطه های خود بی آن که به نقش آمریکا در انواع کودتاها و حمایت از رژیم های فاسد و دیکتاتور منطقه اشاره کند گفت:از مصر تا تونس دیکتاتورهایی که با آمریکا رابطه دارند زودتر از کار برکنار می شوند.
/212217
کد خبر 187104

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۱۹:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۸
    4 0
    آقای امیر احمدی ، شما هم نان به نرخ روز خور هستین ، زمانی که اصلاح طلبان قدرت داشتند شما خود رو به آها نزدیک کردید ولی کسی شما رو تحویل نگرفت ، در دوره بعد یعنی دولت احمدی نژاد باز هم خود رو به دولت نزدیک کردید که بدلیل کسب منافعی که از این دولت کسب کردید ، مدام سنگ رئیس دولت رو به سینه زدید و به طرفداری تمام عیار از اون پرداختید.