سردار جلالی: ۲۲ بهمن امسال، رزمایشی برای نشان دادن پیوند ناگسستی انقلاب و مردم ایران است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت:۲۲ بهمن جایی است که می‌توان صدای واقعی ملت ایران شنید و محکمی بر دهان‌هایی کوبید که پشت بلندگوهای تفرقه افکن بنگاه‌های سخن پراکنی‌شان یاوه سرایی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوشت: ۲۲ بهمن، بدون شک بی نظیرترین پدیده اجتماعی مردمی در جهان است که مشابه آن در هیچ کجا جهان سابقه ندارد. چگونه می‌شود که یک ملت ۴۵ سال پس از پیروزی یک انقلاب، همچنان آن را مانند روز اول و چه بسا پرشورتر از همیشه برگزار می‌کنند.

آنگونه که فارس روایت کرده، این امر، بدون شک متاثر از یک اتفاق بزرگ است و آن مردمی بودن کامل یک انقلاب است. تاریخ ثابت کرده هر واقعه که پشتوانه مردمی نداشته باشد، پایدار و پاینده نیست، اما زمانی که پای مردم در میان باشد، همچون گوهری که صیقل می‌خورد، جلال و شکوهش افزون می‌یابد.

دشمنان انقلاب هر سال تلاش می‌کنند که شور این جشن بزرگ مردمی را کاهش دهند و از رونق آن بکاهند و جالب اینکه هرسال نا امیدتر از گذشته، چشمانشان با حیرت، اجتماع پرشور مردمی را به نظاره می‌نشیند که آرمان‌های انقلاب اسلامی‌شان را فریاد زده و در صحنه عمل تا رسیدن به وضعیت مطلوب آن را مطالبه می‌کنند. اجتماعی که در آن نسل‌های متعددی را با خود برای تجدید بیعت با امامین و شهدای انقلاب اسلامی به خیابان‌ها می‌کشاند.

این جشن ملی، نمونه‌ای بی‌همتا از وفاداری به آرمان‌های یک انقلاب مردمی و الگویی برای ملت‌های آزاده در سراسر جهان است.

۲۲ بهمن جایی است که می‌توان صدای واقعی ملت ایران شنید و محکمی بر دهان‌هایی کوبید که پشت بلندگوهای تفرقه افکن بنگاه‌های سخن پراکنی‌شان یاوه سرایی می‌کنند.

اگر ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ نماد پیروزی مردم بر جنگ ترکیبی دشمن بود، ۲۲ بهمن امسال، رزمایشی برای نشان دادن پیوند ناگسستی انقلاب و مردم ایران اسلامی آماده شدن برای مشارکت و حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرنگان رهبری است.

مشارکتی پرشور که تضمین کننده اقتدار و قدرت ملی کشور، دلسرد کننده دشمن از فشارهای همه جانبه و خنثی کننده تهدیدات خواهد بود.

با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی دست در دست هم به میهمانی عید حقیقی ملت ایران می‌رویم .

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1871346

برچسب‌ها