مُهر تایید حدادعادل بر سرلیستی قالیباف در انتخابات اسفند /بعید نیست چند لیست بیرون بیاید

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: شاید همه جریانات وگروه‌های اصولگرا یک فهرست واحد برای انتخابات مجلس ندهند، ولی سعی این است که وحدت حداکثری ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، غلامعلی حداد عادل، رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در مورد ائتلاف تمامی جریانات وگروه‌های اصولگرا برای ارائه لیست واحد، گفت: شاید همه جریانات وگروه‌های اصولگرا یک فهرست واحد برای انتخابات مجلس ندهند، ولی سعی این است که وحدت حداکثری ایجاد شود.

آنگونه که برنا روایت کرده، وی در پاسخ به این سوال که معتقدید چند لیست واحد از جریان اصولگرا بیرون می‌آید گفت: بعید نیست چند لیست بیرون بیاید چراکه کسی نمیتواند کسی را مجبور کند. ما در انتخابات مجلس یازدهم نیز شاهد بودیم در کنار فهرست شورای ائتلاف چند فهرست دیگر هم منتشر شد، اما بایدتوجه داشت که مردم خودشان انتخاب می‌کنند انتخاب با مردم است و میزان هم رای ملت است.

وی ادامه داد: ما هم سعی می‌کنیم بهترین‌ها را به مردم معرفی کنیم، ولی نهایتا این مردم هستند که انتخاب می‌کنند. شورای ائتلاف برای تهران لیستی به سرلیستی آقای قالیباف خواهد داد.

حدادعادل در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه اصلاح طلبان لیست نمی‌دهند آیا سی کرسی تهران برای لیست جریان ائتلاف خواهد بود، گفت: به نظرم مجلس آینده مجلس خوبی خواهد بود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا در مجلس دوازدهم همه جریانات و گروه‌های سیاسی کشور صاحب کرسی خواهند شد، گفت: انتخاب با مردم است قطعا هر چه مردم انتخاب کنند مفید است.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1872014

برچسب‌ها