نمایشگاه گردشگری تهران میزبان پایتخت مرکبات ایران

هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران با حضور صد ها غرفه دار از استانهای مختلف کشور ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه در تهران، ظرفیت های گردشگری و فرهنگی ایران قوی را به هموطنان معرفی کرد.

هر یک از شهر ها و استانهای مختلف کشور سعی داشتند تا با روش های خلاقانه، پتانسیل های خود را به معرض نمایش بگذارند. برخی ماکت های بزرگی از بناهای تاریخی شهر خود را ساخته بودند و برخی با استفاده از تکنولوژی شهر خود را معرفی می‌کردند. در این بین غرفه ای در سالن ۳۵ به نام شهرداری تنکابن تاسیس ۱۳۱۴ با شعار «تنکابن امروز شهسوار دیروز» با ماکتی که ظاهرا عمارت تاریخی شهرداری تنکابن بود، چشم نوازی می‌کرد.

شهرداری تنکابن که با جلب مشارکت اقامتگاه‌های بوم گردی، دفاتر خدمات مسافرتی، صنایع دستی، ورک شاپ هنری، بسته های سرمایه گذاری، تور مجازی، طبخ چای، اهدای بذر نارنج و با انبوهی از درختان مرکبات که هنوز میوه داشتند، در این نمایشگاه به خوبی توانست تنکابن را که اغلب مردم ایران به نام شهسوار می‌شناسند، معرفی کند. سالن جلسات غرفه شهر تنکابن به طور مستمر مملو از مدیران، سرمایه گذاران و فعالان گردشگری بود که برای دید و بازدید یا مذاکره به غرفه مراجعه می‌کردند.

یکی دیگر از درخشش های این غرفه حضور مستمر شهردار تنکابن به همراه معاونان و مدیران شهرداری و حضور مسئولان شهرستان تنکابن در غرفه بود.

محمد ابراهیم لاریجانی، شهردار تنکابن، از بازدید ده‌هزار نفری از غرفه شهر تنکابن خبرداد و از متقاضیان سرمایه گذاری ابراز رضایت کرد. تنکابن با گرد هم آوردن اجزا و ارکان گردشگری، در کنار پذیرایی سنتی و توجه به گردشگری، کشاورزی و صنایع دستی و رونمایی از کتاب های چند زبانه فرصت های سرمایه گذاری و دعوت از خبرنگاران رسانه های مختلف در غرفه تنکابن و با توزیع کارت دعوت بازدید از غرفه در بین سایر غرفه داران یکی‌ از درخشش های هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری بود.

نمایشگاه گردشگری تهران میزبان پایتخت مرکبات ایران

نمایشگاه گردشگری تهران میزبان پایتخت مرکبات ایران

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1875196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =