عضو شورای ائتلاف: با شریان به وحدت رسیدیم /از فردا کتک‌کاری شروع می‌شود /شورای وحدت رأی ندارد، اصل جبهه پایداری است

عضو شورای ائتلاف می‌گوید که غیر از شورای وحدت همه گروه‌ها و طیف‌های حاضر در جریان اصولگرا با شورای ائتلاف لیست واحد می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «به وحدت نمی‌رسیم» این پیامی است که این روزها از گعده های مختلف اصولگرایی شنیده می شود. با این حال صبح امروز خبرگزاری اصولگرای تسنیم از دیدار شبانه دو عضو برجسته شورای ائتلاف با برخی اعضای شاخص جبهه پایداری خبر داد و هدف از این دیدار را رسیدن به لیست مشترک عنوان کرد.

هفته پیش نیز خبری درباره توافق این دو تشکل بر روی سهم جبهه پایداری از لیست ۳۰ نفره تهران منتشر شده بود که از سوی هیچکدام تایید نشد. در این خبر همچنین تاکید شده بود که جبهه پایداری مصمم است که در صورت عدم ائتلاف با شانا، با هیچ گروه دیگری از جمله امنا یا شورای وحدت، ائتلافی نکند و تنها دستور کار این جبهه، بررسی ائتلاف با شانا است.

عضو شورای ائتلاف: با شریان به ائتلاف رسیدیم

این ادعا اما صحت دارد یا خبرسازی رسانه ای در فاصله دو روز مانده به تبلیغات انتخاباتی است؟

یک عضو شورای ائتلاف در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین ادعای این رسانه اصولگرا را رد کرده و می گوید؛«همه طیف‌های جریان اصولگرا اعم از جبهه پایداری، امناء و شریان با شورای ائتلاف به وحدت رسیدند و به دلیل اینکه شورای وحدت از پایگاه مناسب برای رأی‌آوری برخوردار نیست، مورد استقبال گروه‌های اصولگرا واقع نشده است.»

این ادعا در حالی مطرح می شود که سرلیستی قالیباف از محورهای مورد اختلاف این طیف از اصولگرایان خاصه شریان است.

این عضو شورای ائتلاف که تاکید بر عدم انتشار اسمش داشت، جلسه شب گذشته شورای ائتلاف با جبهه پایداری که خبرگزاری تسنیم خبر داده، را تایید نکرد و گفت: در ابتدا تعداد کاندیداها هزار نفر بود که طی جلسات متعدد به ۲۵۰ نفر رسید، سپس بعد از گفتگو با داوطلبین اعم از زن و مرد و امتیازبندی آنها، این تعداد ۲۵۰ داوطلب به ۹۰ نفر رسید، قرار است امشب شورای انتخاب و دیگر اعضای شورای ائتلاف این ۹۰ داوطلب را به ۳۰ داوطلب برسانند.

همه در لیست شورای ائتلاف هستند

وی در پاسخ به اینکه داوطلبین جبهه پایداری، شریان و امناء نیز در لیست شورای ائتلاف حضور دارند یا خیر، افزود: بله، همه در لیست شورای ائتلاف هستند و هیچ‌کس جدا نیست.

از فردا کتک‌کاری شروع می‌شود

این عضو شورای ائتلاف درباره وحدت شورای ائتلاف با شورای وحدت تصریح کرد: خیر، شورای وحدت رأی ندارد، اصل جبهه پایداری، ایثارگران و آقایان حدادعادل، بذرپاش و قالیباف هستند. شورای وحدت پایگاهی ندارد، از فردا کتک‌کاری شروع می‌شود.

لاله افتخاری: شورای وحدت و شانا به وحدت نرسیدند

در حالی که عضو شورای ائتلاف می‌گوید با این شورا با شورای وحدت در لیست‌ها به ائتلاف نرسیدند، لاله افتخاری، عضو شورای وحدت اصولگرایان نیز در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین گفت که شورای وحدت و شورای ائتلاف به وحدت نرسیدند.

27211

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1875197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =