بطحایی: مطهری اختیار جابجایی اسامی لیست صدای ملت را دارد/ هیچ فردی حذف نشده است

عضو حزب صدای ملت با بیان اینکه علی مطهری به عنوان سرلیست این حزب، اختیار دارد نسبت به جابجایی اسامی در فهرست نهایی اقدام کند، گفت: هیچ یک از افرادی که با صدای ملت همکاری می‌کنند، حذف نشده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید محمدجواد بطحایی روز سه‌شنبه با حضور در غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی در نمایشگاه رسانه‌هایی ایران درباره آخرین شرایط حزب صدای ملت اظهار کرد: این حزب برای انتخابات مجلس در حال تهیه نهایی فهرست است که ترکیبی از افراد اعتدالی و میانه روها و به شدت با تصمیمات هیجانی مخالف هستند.

بنابر گزارش ایرنا، وی ادامه داد: این حزب پیگیر مصالح ملی نظام اسلامی بوده و اجازه نخواهند داد با تصمیمات ناپخته، مصالح ملی کشور دچار خطر شود.

وزیر اسبق آموزش و پرورش در دولت دوازدهم افزود: بر اساس توافقی که در هیات مرکزی صدای ملت با گروه‌هایی که با این حزب سیاسی مشارکت دارند انجام شده، علی مطهری به عنوان سرلیست این حزب، اختیار دارد نسبت به جابه جایی جایگاه اسامی در فهرست نهایی اقدام کند.

بطحایی ادامه داد: البته در اجرای فرآیند کار تا امروز اتفاق خاصی رخ نداده و آقای مطهری هیچ فردی از حزب کارگزاران، اعتدال توسعه، اعتماد ملی، ندای ایرانیان و جریان عقلانیت که با صدای ملت همکاری می‌کنند را حذف نکرده است.

وی با بیان اینکه فردا چهارشنبه - دوم اسفندماه - در جلسه‌ای با نامزدهایی صدای ملت، چیدمان نهایی فهرست مشخص خواهد شد، تصریح کرد: یکی از مسائلی مورد مناقشه در گروه‌های ذیربط در این فهرست، چیدمان لیست است. البته این اختلاف جزئی بوده و جدی نیست.

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآورشد: این احتمال وجود دارد که لیست فرهنگیان که بیش از هزار و ۷۰۰ فرهنگی در آن نامزد هستند با صدای ملت ائتلاف کنند تا لیست ۳۰ نفره تهران و همچنین برای تمام کشور توسط صدای ملت نهایی شود.

بطحایی درباره اینکه در فهرست صدای ملت آیا وزرای سابق هم حضور دارند، خاطرنشان کرد: وزرای سابق در این لیست حضور ندارند ولی از نمایندگان ادوار و اعضای سابق شورای شهر تهران در آن فعال هستند و در لیست ۳۰ نفره صدای ملت قرار است شرایط موجود جامعه، مردم و بین الملل درک و فهم شود.

۲۱۹۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1875295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =