۰ نفر
۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۸
مرعشی: مردم صندوق رای را جدی بگیرند

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: اکثر خانوارها امروز به لحاظ اقتصادی دچار مشکل هستند اما مردم بتید برای ساختن آینده به میدان بیایند و صندوق رای را جدی بگیرند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سید حسین مرعشی در گردهمایی اصلاح‌طلبانِ اهالی شهرستان‌های استان کرمان مقیم مرکز با اشاره به انتخابات رقابتی در این خطه اظهار داشت: استان شرایط مناسب تری نسبت به سایر نقاط کشور دارد و حدود ۸۰ درصد کرسی های مجلس در استان رقابتی است.
وی تاکید کرد: جناح های اصولگرا، اصلاح طلب و خط امامی در استان کرمان ریشه‌دار هستند و در شرایط فعلی دوستان اصلاح طلب فرصت دارند که پنج کرسی مجلس شورای اسلامی را در اختیار بگیرند.
استاندار اسبق کرمان افزود: در شهرستان هایی که چند نامزد وجود دارد، باید به وحدت برسیم.
وی خاطر نشان کرد: برخی در زمان کاندیداتوری خودشان را در مجلس می بینند اما جناح مقابل ما، نیرومند، با برنامه و برای ما محترم است.
مرعشی ادامه داد: وقتی می توان در هشت کرسی استان کرمان از ۹ کرسی رقابت داشت حیف است بین خودمان رفاقت نداشته باشیم.
وی بیان کرد: نمایندگان مجلس فعلی نتوانستند اندکی تورم را کاهش دهند و باید به مردم بگوییم که رای ندادن یعنی رضایت و تثبیت وضعیت موجود است.
این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: در سال ۸۴ به دلیل اشتباه اصولگرایان و اصلاح طلبان ترکیبی از ارتجاع، جهل و احتمالا رگه هایی از نفوذ باعث شد تا منافع زیادی از کشور از بین برود.
وی تصریح کرد: از سال ۱۳۸۴ تا به امروز در استان کرمان کار توسعه ای جدیدی شکل نگرفته و هر ایده جدیدی متوقف شده است؛ اگر کرمانی ها بخواهند ایده ای تمدن‌ساز به عمل برسد، باید نماینده‌های جدیدی را به مجلس بفرستند.
مرعشی گفت: تجربه قبل نشان داده که ما می‌توانیم در استان کرمان خلق ثروت کنیم؛ معادن بسیار خوبی در کرمان وجود دارد و ۲۰ سال قبل کسی فکر نمی کرد منطقه شهداد گردشگر جذب کند، اما در شهداد خلق مزیت شده است.
وی تاکید کرد: اگر دوستان اصلاح طلب فعالیت کنند، بسیاری از الگوهای فعلی موفق توسعه در سایر شهرهای استان نیز اجرا می شود.
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در ادامه همچنین اظهار داشت: باید شکرگزار خداوند باشیم که در سخت ترین انتخابات تاریخ جمهوری اسلامی در ۸۰ درصد کرسی‌ها رقابت و شانس داریم.
۴۶
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1875610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =