کنایه جلیلی به غرب: ما را از واردات سیم خاردار محروم کرده بودند، امروز بیانیه می‌دهند که صادرات تسلیحات ایران توازن در اروپا را به هم می‌زند

عضو شورای عالی امنیت ملی با بیان این که دشمن می خواهد نقاط قوت حرکت ملت ایران را حذف کند و بپوشاند، گفت: دشمن به دنبال ندیدن رویش ها، نقاط روشن و سیاه نمایی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سعید جلیلی عضو شورای عالی امنیت ملی در همایش نقش مشارکت حداکثری در مولفه های امنیت ملی که در تالار دانشجوی دانشکده پزشکی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: انتخاب در ادامه خود حرکت و پیمودن مسیر و رفتن به سمت هدف بزرگ است و لازمه این حرکت صحیح این است که مرتب باید این حرکت پایش شود و نقاط ضعف آن اصلاح و نقاط قوت آن تقویت شود، از همین روست که دشمن می خواهد نقاط قوت حرکت ملت ایران و تداوم انتخاب آنها را حذف کند و بپوشاند.

به روایت فارس، وی با بیان این که دشمن می خواهد نقاط قوت را بپوشاند تا الگویی برای سایر بخش ها نشود، گفت: دشمن به دنبال ندیدن رویش ها، نقاط روشن و سیاه نمایی است. از جامعه دانشگاهی و اساتید دانشگاه ها می خواهم در تصمیمات آینده کشور و انتخاب درست، نقش ایفا کنند.

جلیلی با تأکید بر این که موفقیت های کشورمان باید به خوبی مدیریت شود و در یک برنامه صحیح پیش برود، گفت: برای اصلاح امور باید ابتدا تشخیص درستی از مسایل جامعه داشت تا بتوان تجویز صحیحی برای رفع مشکلات، انتخاب شخصی صحیح و بهبودی جامعه ارائه داد و چه بسا تشخیص غلط همان طور که برای یک بیمار می تواند مشکلات حادی ایجاد کند برای برطرف کردن مشکلات جامعه و انتخاب افراد نیز می تواند زیان بار باشد.

عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: از ابتدای انقلاب که مردم با انتخاب خود، جمهوری اسلامی را برگزیدند دیدیم که سردمداران جهان به صورت علنی به مخالفت با این حکومت و انتخاب پرداختند.

جلیلی با اشاره به پیشرفت های کشورمان افزود: همین غربی ها که در دوران دفاع مقدس ما را از واردات سیم خاردار محروم کرده بودند امروز بیانیه می دهند که صادرات تسلیحات ایران توازن تسلیحاتی در اروپا را به هم می زند.

۲۱۹۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1875672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =