خبر مهم حسین مرعشی درباره لیست کارگزاران در انتخابات

مرعشی گفت: حزب کارگزاران سازندگی  اقدام آقای مطهری برای انتشار لیست صدای ملت در تهران را صرف نظر از ترکیب کاندیداها کار شایسته ای می داند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین مرعشی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران، با اشاره به برنامه های این حزب برای انتخابات پیش رو تصریح کرد: حزب کارگزاران سازندگی ایران و احزاب ندای ایرانیان و اعتماد ملی به طور قطعی عضو جبهه اصلاحات ایران هستند و به هیچ وجه ائتلاف جدیدی بین این سه حزب اصلاح طلب با حزب اعتدال و توسعه و ستاد تبلیغاتی صدای ملت برای معرفی کاندیداها در سراسر کشور صورت نگرفته است.

مرعشی در گفتگو با فارس تصریح کرد: حزب کارگزاران سازندگی اقدام آقای مطهری برای انتشار لیست صدای ملت در تهران را صرف نظر از ترکیب کاندیداها کار شایسته ای می داند.

وی در ادامه گفت: در مورد شهرستان ها ما در هر حوزه انتخابیه ای که کاندیداهایی مورد تاییدمان باشد با رعایت آیین نامه جبهه اصلاحات ایران اعلام حمایت می کنیم و احتمالا این فهرست روز یک شنبه منتشر خواهد شد.

مرعشی در پایان گفت: ممکن است خیلی از کاندیداهای حزب کارگزاران، مورد حمایت برخی احزاب مثل اعتماد ملی و ندای ایرانیان باشند و اشتراکات کمتری هم در مورد برخی کاندیداها با حزب اعتدال و توسعه در کل کشور خواهیم داشت.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1876083

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =