واکنش دانشگاه خواجه نصیر به اعتراض دانشجویان به تفکیک جنسیتی در غذاخوری

رئیس دانشگاه خواجه‌ نصیرالدین طوسی گفت: این موضوع، موضوع جدیدی نیست. چند روزی است که چند دانشجو دور هم جمع شده‌اند و جنجالی تحت عنوان تفکیک جنسیتی در سلف‌ها به راه‌انداخته‌اند.

به گزارش خبرآنلاین ،رئیس دانشگاه خواجه‌ نصیرالدین طوسی گفت: هیچ اتفاق تازه‌ یا تغییری در قانون و مقررات پردیس سیدخندان رخ نداده است.

فارس در گزارشی نوشت : چند روزی است در فضای مجازی و رسانه‌های فارسی زبان عنوان می‌شود دانشجویان پردیس سیدخندان دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی به تفکیک جنسیتی در سلف (غذاخوری) این دانشگاه اعتراض کرده و غذای خود را در محوطه اطراف خورده‌اند.

این موضوع را از امیررضا شاهانی رئیس دانشگاه خواجه‌ نصیرالدین طوسی پیگیری کردیم که وی گفت: این موضوع، موضوع جدیدی نیست.

وی افزود: نه تنها در این دانشگاه بلکه در دانشگاه‌های دیگر نیز غذاخوری خواهران و برادران از یکدیگر جدا هستند. چند روزی است که چند دانشجو دور هم جمع شده‌اند و جنجالی تحت عنوان تفکیک جنسیتی در سلف‌ها به راه‌انداخته‌اند.

رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین تأکید کرد: هیچ اتفاق تازه‌ یا تغییری در قانون و مقررات پردیس سیدخندان رخ نداده است، فقط میزان ۱۵۰ صندلی به دلیل حذف بوفه‌ای که قبلاً در این مکان وجود داشت، اضافه شده است.

واکنش رئیس دانشگاه خواجه نصیر به اعتراض دانشجویان به تفکیک جنسیتی در غذاخوری : چند دانشجو دور هم جمع شده‌اند و جنجال به راه‌ انداخته‌اند

۲۳۳۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1876215

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =