برترین های سومین جشنواره موسیقی فجر استان سمنان در شاهرود معرفی و تجلیل شدند

سومین جشنواره موسیقی فجر و یازدهمین جشنواره استانی، با شناخت برترین ها در شاهرود به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، آیین اختتامیه این جشنواره با حضور مسوولان حوزه فرهنگ و هنرمندان استان سمنان برگزار و از برترین های این جشنواره تجلیل شد.

سومین جشنواره موسیقی فجر و یازدهمین جشنواره استانی، استان سمنان توسط دفتر انجمن موسیقی شاهرود و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار و با استقبال هنرجویان و اهالی موسیقی مواجه و بیش از 180 اثر از 360 شرکت کننده در رشته ها و سازهای مختلف در این جشنواره ارائه شد.

بیش از 180 نفر در بخش رقابتی با رای هیات داوران انتخاب و اسامی برندگان آن در مراسم اختتامیه این جشنواره معرفی شدند.

حسین صائمی دبیر سومین جشنواره موسیقی فجر و یازدهمین جشنواره موسیقی استان سمنان در آیین اختتامیه اسامی افراد اول این جشنواره را به شرح زیر معرفی کرد.

تمبک رده سنی کودک مشترک: محمد کیان امیری و مرسانا ادهم

تمبک رده سنی الف: امیرعلی بیارنی

تمبک رده سنی ب: امیررضا قرائیان

تمبک رده سنی د: امیررضا حاجب پروانه

دف رده سنی کودک: نفر اول نداشت

دف رده سنی الف: فاطمه زهرا سالاری

دف رده سنی ب: رضا کاکو

دف رده سنی ج: اینان گرمه

دف رده سنی د: امین معمارزاده

پیانو رده سنی الف: متین رزمجو

پیانو رده سنی کودک، ب و د: نفر اول نداشت

آواز رده سنی الف: شاپور بسطامی

آواز رده سنی ب و د: نفر اول نداشت

سنتور رده سنی الف: امیرعلی یغمائیان

سنتور رده سنی ب: نیلا نظیری

سنتور رده سنی کودک و ج: نفر اول نداشت

ویلن کلاسیک رده سنی کودک: ارغوان رزمجو

ویلن کلاسیک در رده سنی الف، ب و د: نفر اول نداشت

ویلن ایرانی، کمانچه، نی، سه تار و گیتار پاپ: نفر اول نداشت

آیین اختتامیه سومین جشنواره موسیقی فجر و یازدهمین جشنواره موسیقی استان سمنان با حضور معاونان هنری و سینمایی و نیز فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و جمعی از هنرمندان موسیقی استان سمنان برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر اجرای قطعات موسیقی توسط هنرمندان به صورت تک نوازی پیانو کلاسیک و گروه نوازی و نیز قرائت بیانیه هیات داوران، اسامی برگزیدگان سومین جشنواره موسیقی فجر و یازدهمین جشنواره استانی، استان سمنان در شاهرود در سالن آمفی تئاتر بهمن حضور داشتند با اهدای تندیس جشنواره تجلیل شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود در این آیین سومین گفت: در این دوره از جشنواره 180 اثر از هنرمندان استان سمنان دریافت شد.

محمدتقی یزدی، جشنواره موسیقی را فرصت مناسبی برای شناسایی و معرفی استعدادهای موسیقی استان سمنان دانست و افزود: از دل این جشنواره ها است که چهره ها و هنرمندان گمنام شناسایی و در استان و سطح ملی معرفی می شوند.

برترین های سومین جشنواره موسیقی فجر استان سمنان در شاهرود معرفی و تجلیل شدندبرترین های سومین جشنواره موسیقی فجر استان سمنان در شاهرود معرفی و تجلیل شدندبرترین های سومین جشنواره موسیقی فجر استان سمنان در شاهرود معرفی و تجلیل شدندبرترین های سومین جشنواره موسیقی فجر استان سمنان در شاهرود معرفی و تجلیل شدندبرترین های سومین جشنواره موسیقی فجر استان سمنان در شاهرود معرفی و تجلیل شدندبرترین های سومین جشنواره موسیقی فجر استان سمنان در شاهرود معرفی و تجلیل شدند

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1876688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =