رئیس جامعه مدرسین: برخی از مشکلات بر زمین مانده مربوط به خود مسئولان است /استخوان‌بندی دینی نسل جوان ما شکل نگرفته است

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: عدم حضور مردم در پای صندوق‌های اخذ رای از اهداف معاندان نظام است ولی مردم در ۱۱ اسفند حماسه دیگری خلق می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آیت‌الله حسینی بوشهری شامگاه شنبه در جمع مردم دیلم با تبریک نیمه شعبان میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) با اشاره به وفاداری مردم این شهرستان نسبت به امام راحل، رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های شهدای گرانقدر، اظهار داشت: مردم این دیار همواره همراه با انقلاب و دغدغه‌مند نسبت به این انقلاب هستند.

به گزارش تسنیم، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه باورهای اعتقادی مردم با انقلاب عجین شده است، گفت: ۴۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد اما تغییری در اراده مردم این شهرستان صورت نگرفته است. مردم ما همان مردمانی هستند که با امام راحل بیعت و فرزندان خود را تقدیم به این آب و خاک کردند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری افزود: برخی از مشکلات بر زمین مانده مربوط به خود مسئولان است و ارتباطی به بیرون کشور ندارد، مسائلی چون آب و حل بیکاری جوانان مسئله‌ای نیست که باید صبر کرد تا از بیرون برای حل آن بیایند.

وی ادامه داد: اجرا برخی پروژه‌ها باعث ایجاد امید می‌شود اما ‌وقتی نیمه کاره رها شود، مردم آزرده می‌شوند.

حسینی بوشهری با بیان اینکه اولویت این دولت تکمیل طرح‌های نیمه کاره است خاطرنشان کرد: مسئولین اگر پروژه‌ای آغاز می‌کنند باید به پایان برسانند اگر نمی‌توانند پس لزومی بر اجرایی شدن نیست.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه انقلاب بدون مردم معنا و مفهومی ندارد، ادامه داد: مردم همواره در سختی‌ها در کنار انقلاب بوده‌اند و دشمن شبانه‌روز در حال طراحی نقشه برای قطع کردن رابطه مردم با انقلاب است.

وی تصریح کرد: مردم انقلاب اسلامی را وابسته به بعثت و از طرفی بسترسازی برای ظهور حضرت ولعیصر (عج) می‌دانند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه مسئولین باید برای طرف شدن مشکلات تدبیر کنند افزود: بار سنگین انقلاب اسلامی بر دوش مردم و این انقلاب به نام قرآن و اهل بیت (ع) رقم خورده است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری افزود: دین، رهبری و لبیک مردم به پیام مکتب و رهبری سه رکن اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

حسینی بوشهری با بیان اینکه رهبری حلقه واسطه بین مردم و مکتب می باشد، عنوان کرد: بیکاری و تبعیض وجود دارد اما باید با همدلی به سمت آینده‌ای روشن حرکت کنیم.

وی عرصه انتخابات را یکی از عرصه‌های مهم در جمهوری اسلامی نام برد و با بیان اینکه مردم همواره در این عرصه حضور فعال داشته‌اند اضافه کرد: عدم حضور مردم در پای صندوق‌های اخذ رای از اهداف معاندان نظام است ولی مردم در ۱۱ اسفند حماسه دیگری خلق می‌کنند.

ملت ایران با مشارکت حداکثری در انتخابات دشمنان را ناامید می‌کنند

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری همچنین صبح امروز در جشن نیمه شعبان میلاد با سعادت امام زمان (عج) در جمع مردم گناوه، اظهار داشت: مردم شهرستان گناوه ولایتمدار، دین‌دار، وفادار به انقلاب و مکتب اهل بیت علیه‌السلام هستند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه شیعیان در عصر غیبت امام زمان (عج) وظایف مهمی بر عهده دارند خاطرنشان کرد: در زمان غیبت حضرت مهدی موعود (عج) باید مطیع خداوند باشیم تا امام زمان (عج) راضی و خشنود باشد.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: امام زمان (عج) غایب است اما وجود و از عالم هستی اشراف دارد، لذا نخستین وظیفه مسلمانان این است که فهم عمیقی نسبت به دین پیدا کنند.

وی ادامه داد: پس باید بکوشیم تا فهم عمیقی نسبت به دین پیدا کنند که دین از آن‌ها چه می‌خواهد.

حسینی بوشهری با بیان اینکه باید با تمام وجود پاسدار دین باشیم، عنوان کرد: عصر غیبت وضعیت بحرانی دارد، لذا باید مراقب دین باشیم چون دشمن شبانه‌روز در حال طراحی نقشه است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه همه جبهه کفر در ۸ سال دفاع مقدس مقابل ایران اسلامی ایستادند تصریح کرد: وقتی که سخن از دشمن به میان آمد، جوانان ما آرام و قرار نداشتند و برای جهاد در راه خدا شتافتند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد: گاهی اوقات جهاد، فرهنگی، نظامی و سیاسی است؛ البته عمده این‌ها باید رنگ خدایی داشته باشد.

حسینی بوشهری با بیان اینکه در بخشی از آیات قرآن کریم از واژه منت استفاده شده است، گفت: منت در قرآن کریم به معنای نعمت بزرگ است.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: اسلام، بعثت و ظهور ۳ نعمت بزرگی که خداوند به ما داده است.

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی است اما تبلیغات دشمنان در عرصه انتخابات بر روی مردم بی‌اثر است و ملت گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند.

حسینی بوشهری خاطر نشان کرد: ملت ایران اسلامی در امتحان ۲۲ بهمن موفق شد و در ۱۱ اسفندماه با حضور حماسی و پرشور در پای صندوق‌های اخذ رای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی باعث رضایتمندی ولی عصر (عج) خواهند شد.

۲۱۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1876985

برچسب‌ها